Визначилися перші чвертьфіналісти Ліги чемпіонів з футболу: результати матчів-відповідей 1/8 фіналу

Матч "Баварія" - "Лаціо" у Лізі чемпіонів
"Баварія" - "Лаціо". Фото: Harry Langer/DeFodi Images/Getty Images

Боротьбу за трофей продовжать ПСЖ та "Баварія".

У Лізі чемпіонів відбулися перші матчі-відповіді 1/8 фіналу. Першими поєдинки другого кола на цій стадії провели "Баварія" та "Лаціо", а також "Реал Сосьєдад" та ПСЖ.

За підсумками поєдинків першого кола перемоги здобули "Лаціо" та ПСЖ, які обіграли своїх суперників з рахунками 1:0 та 2:0 відповідно. У матчах-відповідях вони мали зберегти перевагу (переможець протистояння визначався за сумою двох поєдинків).

У підсумку до наступного раунду пройшли ПСЖ та "Баварія". Мюнхенці розгромили римлян з рахунком 3:0 — ще до перерви вийшли вперед з рахунком 2:0 (2:1 за сумою двох матчів).

"Баварія" у другому таймі не лише втримала перевагу, але й довершила її розгромною перемогою. Форвард Гаррі Кейн, який у першому таймі відкрив рахунок у матчі, після перерви оформив дубль.

Для мюнхенців це п'ятий поспіль вихід у чвертьфінал. У трьох з чотирьох випадків "Баварія" вилітала на цій стадії, у сезоні 2019/20 стала володарем трофею.

• "Баварія" (Німеччина) — "Лаціо" (Італія) 3:0

Голи: Кейн, 38, 66, Мюллер, 45+2

Рахунок двоматчевого протистояння — 3:1

ПСЖ вдруге поспіль обіграв "Реал Сосьєдад" з рахунком 2:0. У середині першого тайму рахунок відкрив Кіліан Мбаппе, після чого подвоїв його після перерви, відзначившись 25-м голом у Лізі чемпіонів. Іспанська команда скоротила відставання наприкінці гри, але ПСЖ втримав перемогу.

Чемпіони Франції вперше за три роки зіграють у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. У двох попередніх розіграшах ПСЖ вилітав на стадії 1/8 фіналу.

• Реал Сосьєдад (Іспанія) — ПСЖ (Франція) 1:2

Голи: Меріно, 89 — Мбаппе, 15, 56

Рахунок двоматчевого протистояння — 1:4

Усі результати 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Матчі-відповіді

• "Баварія" (Німеччина) — "Лаціо" (Італія) 3:0 (3:1 за сумою двох матчів)
  • "Реал Сосьєдад" (Іспанія) — ПСЖ (Франція) 1:2 (1:4)

• ПСВ (Нідерланди) — "Боруссія" Дортмунд (Німеччина) 1:1

Решта матчів-відповідей 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбудуться 6-го, а також 12-13 березня.