Біатлон: Кубок світу
Дві українки — у заліковій зоні індивідуальної гонки Кубка світу з біатлону в Естерсунді: результат

. Фото: Dmytro Yevenko/Biathlon.com.ua

Як українки виступили у першій гонці неділі.

В Естерсунді відбулась дебютна індивідуальна гонка сезону 2023/24. Першими на старт у неділю, 26 листопада, вийшли жінки.

Збірну України в індивідуальній гонці представили Анна Кривонос, Анастасія Меркушина, Христина Дмитренко, Ірина Петренко та Любов Кип'яченкова. На п'яте місце у заявці претендували Кип'яченкова і Дар'я Блашко, яка перехворіла перед стартом сезону. У підсумку тренерський штаб обрав Кип'яченкову.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка світу та Кубка IBU з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Загалом учасниками гонки стала 101 спортсменка. Останньою серед всіх біатлоністок стартувала українка Любов Кип'яченкова.

Як українки виступили у індивідуальній гонці в Естерсунді

• Анна Кривонос закрила всі мішені на перших трьох вогневих рубежах та претендувала на місце у топ-10, однак зробила дві хиби на другій "стійці", отримавши дві штрафні хвилини. У підсумку Кривонос фінішувала 40-ю. Це найкращий результат Кривонос у кар'єрі на рівні особистих гонок Кубка світу.
  • Анастасія Меркушина, яка разом з Кривонос розпочала гонку у першій стартовій групі, зробила одразу п'ять хиб у стрільбі і закінчила гонку з четвертим найгіршим результатом у кар'єрі — на 83-му місці.
  • Христина Дмитренко, як і Кривонос, не закрила дві мішені і фінішувала 43-ю. Це був перший особистий старт Дмитренко у кар'єрі на рівні Кубка світу.
  • Натомість Ірина Петренко повторила результат Кривонос і Дмитренко у стрільбі, зробивши дві хиби, проте була найшвидшою серед українок на дистанції і показала найкращий результат у жіночій збірній — 22-е місце.
  • Любов Кип'яченкова, що стартувала останньою, також не закрила дві мішені, закінчивши індивідуальну гонку 48-ю.
  • Перемогу у гонці здобула італійка Ліза Віттоцці. При цьому німкеня Франциска Пройс програла їй лише 0,1 секунди. У топ-6 фінішували одразу три німецькі біатлоністки.