Рівнеобленерго оприлюднило нові графіки погодинних відключень упродовж доби 17 травня

Рівнеобленерго оприлюднило нові графіки погодинних відключень упродовж доби 17 травня

На Рівненщині упродовж доби, 17 травня, діятимуть планові обмеження — графіки погодинних відключень. Причина — значний дефіцит в енергосистемі через російські обстріли.

Графіки погодинних відключень повідомили на сайті Рівнеобленерго.

Також попередили, що час відключення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого у графіку на 10-20 хвилин. Таке відхилення пов’язане із технологічним процесом перемикання черг диспетчерами підприємства.

З графіком погодинних відключень у Рівному можна ознайомитися тут.

Графік погодинних відключень у Рівненській області — тут.

У Рівнеобленерго також зазначили, що у випадку зростання навантаження на мережі та необхідністю обмежити потужність, за командою диспетчера НЕК "Укренерго", можуть застосовуватися додаткові обмеження електропостачання.

У випадку значного перевантаження мереж можливі аварійні відключення поза графіком. У зв’язку з цим може змінюватися і тривалість відключень.

Графіки не застосовуються до об’єктів критичної інфраструктури й споруд, які заживлені від тих самих мереж, що й ці об’єкти.

Попередні масовані обстріли України

22 березня Росія почала новий етап масованих обстрілів української енергетики. Тоді окупанти випустили 88 ракет і 63 "шахедів", що стало найбільшою атакою на енергосистему за час війни. Зокрема росіяни вдарили по ДніпроГЕС.

29 березня Росія здійснила комбіновану атаку по території України із застосуванням ударних дронів і ракет. У Повітряних силах ЗСУ вказали, що було знищено 26 ракет різних типів та 58 "шахедів".

11 квітня РФ випустила понад 40 ракет та ще близько 40 дронів по об’єктах критичної інфраструктури Харкова та області, по Київській, Запорізькій, Одеській та Львівській областях.

У компанії ДТЕК оголосили про серйозні пошкодження обладнання внаслідок удару РФ по двох теплоелектростанція в Україні. Енергетики ліквідовували наслідки та відновлювали роботу обладнання.

Згодом у "Центренерго" уточнили, що внаслідок обстрілу російськими окупантами повністю знищено Трипільську ТЕС. На місці виникла масштабна пожежа. Повідомлялося, що втрачено 100% генерації енергії.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок