Спорт — Суспільне Рівне

"Дніпро-1"

Головні інтриги УПЛ перед останнім туром: боротьба за дві єврокубкові позиції, місця в перехідних матчах та виживання

Паралучник вперше в історії Рівненщини виграв медаль на чемпіонаті Європі

Бронза на чемпіонаті Європи: паралучник з Рівненщини здобув історичну медаль

Еліна Світоліна, українська тенісистка та чинна півфіналістка Вімблдона-2023.

Шість українок заявлені до основної сітки Вімблдона-2024 з тенісу: хто гратиме

Кубок світу з дзюдо: рівненські спортсмени з порушеннями зору вибороли золото й бронзу

Медалі на кубку світу: рівненські парадзюдоїсти здобули два золота й чотири бронзи

"Шахтар" уперше з листопада 2023-го втратив очки в УПЛ, 20 травня 2024

Перша втрата очок "Шахтарем", драматична боротьба аутсайдерів: турнірна таблиця УПЛ після 29 турів

Спортсмени з Рівненщини виграли 12 нагород на чемпіонат України з параплавання

Спортсмени з Рівненщини вибороли 12 нагород на чемпіонаті України з параплавання

Дев’ять спортсменів рівненського “Інваспорту” та обласної дитячо-юнацької спортивної школи вибороли 12 нагород на чемпіонат України з параплавання
Тренерка проєкту "Літні ліги" у Рівному Тетяна Гречко

Безоплатні заняття з легкої атлетики для дітей: тренерка з Рівного долучилася до проєкту "Літні ліги"

З червня і протягом літа в Рівному організують безоплатні заняття з легкої атлетики для дітей. Їх буде проводити тренерка Тетяна Гречко. З дітьми вона займатиметься в рамках проєкту "Літня ліга" від Федерації легкої атлетики
Чемпіонство "Шахтарю" у матчі проти "Динамо" приніс реалізований пенальті Судаковим

"Шахтар" — чемпіон, бронзові медалі для "Кривбасу" і драматичний камбек "Миная": турнірна таблиця УПЛ після 28 турів

Турнірна таблиця УПЛ (28-й тур): чемпіонат України з футболу турнірна таблиця, таблиця УПЛ після 28-го туру, усі результати туру УПЛ на Суспільне Спорт