Як минув опалювальний сезон на Полтавщині

Як минув опалювальний сезон на Полтавщині

На Полтавщині завершили опалювальний сезон
На Полтавщині вимкнули опалення. Суспільне Полтава

На Полтавщині завершили опалювальний сезон. Частина міст вимкнула котельні наприкінці березня, а частина – у перший день квітня. Як минув опалювальний період для "Полтаватеплоенерго" та що роблять нині, читайте у матеріалі Суспільного.

Опалювальний сезон 2023-2024 для Полтавщини минув добре. Про це Суспільному розповів перший заступник генерального директора обласного підприємства "Полтаватеплоенерго" Ігор Процай. За його словами, значних технічних проблем не виникало.

"Блекаутів не було, на щастя. Ситуація у порівнянні з минулим роком, коли у нас були реальні блекнути, цьогоріч була краща. Ми опановували нову для нас справу – це робота з генераторами, з генеруючими потужностями. Тому що ми дуже сильно готувалися до протистоянь ворогові", — пояснив Ігор Процай.

За словами Процая, під час цього сезону виникали труднощі із Національною акціонерною компанією "Нафтогаз", коли вони відмовлялися укладати угоди на газопостачання. Це мотивували несплатою боргу, який утворився на Кременчуцькій ТЕЦ.

Нині "Полтаватеплоенерго" розпочинає підготовку до наступного сезону.

"Прораховується план, прораховуються маршрути заміни труб, що треба робити у міжопалювальний період. Усі ці плани складено, проговорено. Підбирається персонал як внутрішній, так і зовнішній, підрядники, які зможуть виконати ці роботи до наступного опалювального сезону. Треба готувати котли, внутрішні комунікації для того, щоб вони працювали так само, як і в поточному році", — сказав перший заступник гендиректора підприємства.

Як до завершення опалювального сезону у Полтаві ставляться люди

Опалювальний сезон у Полтаві завершили 28 березня. Частина містян підтримують таке рішення, але є й ті, хто вважає це рішення поспішним.

"Я думаю, що невчасно. У кого маленькі діти, то у хаті холодно. Зранку одягається сьогодні (1 квітня – ред.), плаче і каже: «Мені холодно». Ще, може, тиждень хоча б, доки буде тепло зовсім у приміщенні", – розповіла жителька Полтави Лариса Ярова.

"З опаленням, може, і вчасно, оскільки на вулиці уже тепло, але у нас від опалення залежала вода гаряча і у нас тепер немає гарячої води до наступного опалювального сезону", – сказала жителька Полтави Леся.

Що відомо про завершення опалювального сезону на Полтавщині

1 квітня у двох районних центрах Полтавщини завершили опалювальний сезон. Це у Миргороді та Лубнах. 1 квітня також могли завершити його і в Полтаві. Такий проєкт рішення планували винести на розгляд виконавчого комітету. Але згодом з’явився оновлений документ, у якому завершення запланували на 28 березня. Тож відключати котельні у Полтаві почали 28 березня. Того ж дня опалення вимкнули у Кременчуці.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок