Оскарження рішення щодо відсторонення від посади голови Полтавської ТГ Мамая: що відомо

Оскарження рішення щодо відсторонення від посади голови Полтавської ТГ Мамая: що відомо

Оскарження рішення щодо відсторонення від посади голови Полтавської ТГ Мамая: що відомо
. Фото: Суспільне Полтава

У Полтавському апеляційному суді 3 лютого розглядали клопотання прокуратури щодо оскарження рішення Київського райсуду Полтави. Це стосується відсторонення від посади голови Полтавської громади Олександра Мамая. Про це повідомила кореспондентка Суспільного, яка перебуває у суді.

Полтавський апеляційний суд під час закритого засідання розглядав клопотання прокурора Миколи Верблюда про оскарження рішення Київського райсуду Полтави. Воно стосується відсторонення від посади голови Полтавської громади Олександра Мамая. Та у розгляді оголосили перерву до 10:00 6 лютого. Про це повідомив суддя Валентин Томилко.

За його словами, це пов'язано з тим, що прокурор оголосив про необхідність додаткової перевірки. Що саме потрібно перевірити, суддя не уточнив.

Що відомо

  • 15 грудня під час брифінгу Олександр Мамай повідомив дані про нову військову частину у Полтаві. Через це 29 грудня правоохоронці вручили йому підозру.
  • Полтавський міський голова заявив, що поширена ним на пресконференції інформація про забезпечення військових була відкритою.
  • Розглядати клопотання про обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади Мамая мав Октябрський райсуд Полтави. Слідчі судді тричі заявляли про самовідводи. Тому Полтавський апеляційний суд визначив для розгляду Київський райсуд обласного центру.
  • 20 січня голові Полтавської громади Олександру Мамаю не призначили запобіжний захід. А 23 січня вирішили не відстороняти від посади.
  • 27 січня у Полтавському апеляційному суді прокуратура мала оскаржити рішення Київського райсуду Полтави про запобіжний захід, який голові не призначили. Розгляд не відбувся. Засідання перенесли на 30 січня через технічні причини.
  • 30 січня мали оскаржувати рішення Київського райсуду Полтави про відсторонення від посади Мамая, однак засідання перенесли через відсутність електроенергії в установі на 3 лютого.
На початок