Економія електроенергії. "Миколаївоблтеплоенерго" модернізує свою інфраструктуру

Економія електроенергії. "Миколаївоблтеплоенерго" модернізує свою інфраструктуру

Модернізації енергоінфраструктури
Фахівці оглядають обладнання. Getty Images

ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" модернізує свою інфраструктуру з метою економії електроенергії. Встановлювати нове енергоефективне обладнання миколаївському підприємству допомагають партнери, зокрема данський уряд.

Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

"Енергоефективність не є чимось ефемерним. Підприємство давно рухається цим шляхом і закликає інших підходити до використання енергоресурсів зважено та економно", — розповідає директор ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" Микола Логвінов.

Завдяки модернізації обладнання в котельних спожили й споживатимуть у майбутньому на 15 відсотків менше електроенергії, каже директор підприємства.

Загалом в опалювальному сезоні 2023-2024 років вдалося зекономити близько 1,8 мільйонів кіловат електроенергії. Економія становить понад 14 мільйонів гривень.

Торік фахівці ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" встановили на 30 об’єктах теплопостачання 13 підживлювальних станцій та 44 мережеві насоси з частотними перетворювачами, з яких 12 закуплені за гроші підприємства.

"Ми не плануємо зупинятися, у нас амбітні плани щодо втілення інших енергоефективних ідей. Як показує сьогодення, наше підприємство йде правильним шляхом, тож далі — тільки більше", — додає Микола Логвінов.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок