На Миколаївщині відкрили підрозділи місцевої пожежної охорони

На Миколаївщині відкрили підрозділи місцевої пожежної охорони

Рятувальники місцевої пожежної охорони Новомар’ївської громади
Рятувальники місцевої пожежної охорони Новомар’ївської громади. Миколаївщина, 23 травня 2024 року. ГУ ДСНС

У Миколаївській області на території Новомар’ївської територіальної громади Вознесенського району почали діяти два підрозділи місцевої пожежної охорони. Рятувальники мають все необхідне для оперативної допомоги у селах Обухівка та Миролюбівка громади.

Про це 23 травня повідомили в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій в Миколаївській області.

У відомстві зазначили, що питання щодо створення підрозділів місцевої пожежної охорони постало восени 2023 року. Громада налічує 26 населених пунктів, в яких проживає майже чотири тисячі людей.

"Функціонування двох підрозділів значно підсилить протипожежний захист територій, вплине на оперативне реагування, максимально скоротить час прибуття вогнеборців на місце пожежі".

"Оскільки влітку виникає значна кількість пожеж в природних екосистемах, це стане невід’ємною допомогою для громадян та державної пожежно-рятувальної частини, яка розташована на значній відстані від сіл, які входять в громаду", — йдеться у повідомленні.

На Миколаївщині відкрили підрозділи місцевої пожежної охорони
Рятувальник перевіряє оснащення спецавтомобіля. ДСНС

За словами голови громади Тамари Фесько, територія населених пунктів становить 420 квадратних кілометрів: пасовища, орана земля, приватні господарства.

"На базових господарствах громади завжди були свої невеличкі пожежні машини, адже це охорона хлібного поля, хлібних масивів, це важливо. Доїзд основних пожежних частин довгий, плече доїзду велике", — сказала на відкритті відділень очільниця громади.

Підрозділи очолила Людмила Конєва, додали у ГУ ДСНС. У її підпорядкуванні 14 рятувальників, з яких шість добровольців. Також у підрозділах є три спецмашини.

На Миколаївщині відкрили підрозділи місцевої пожежної охорони
Рятувальники зі спецавтомобілем. ДСНС

Місцева пожежна охорона, зауважили у ДСНС, це результат співпраці місцевих органів влади, підприємців. Головне управління ДСНС України у Миколаївській області надало пожежний автомобіль, комп’ютерну техніку, спецодяг та оснащення.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок