Міжнародна співпраця: Греція допоможе у відновленні Миколаївщини

Міжнародна співпраця: Греція допоможе у відновленні Миколаївщини

Миколаїв отримає допомогу від Греції
Прапори України та Греції. Миколаївська ОВА

Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім 21 травня зустрівся зі Спеціальним уповноваженим МЗС Греції з питань України Спірідоном Ламбрiдiсом. Під час зустрічі обговорили відновлення Миколаївщини, розвиток бізнес-зв'язків та організацію відпочинку для дітей в Греції.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської обласної військової адміністрації.

Міжнародна співпраця: Греція допоможе у відновленні миколаївського регіону
Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім разом зі Спеціальний уповноважений МЗС Греції з питань України Спірідоном Ламбрiдiсом (ліворуч від Кіма). Миколаївська ОВА

Начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім зазначив, відновлення регіону після російських обстрілів є пріоритетом.

"Підтримка міжнародних партнерів, таких як Греція, є надзвичайно важливою. Ми вдячні за можливість співпраці, допомогу у відновленні нашої економіки та підтримці наших дітей", — зазначив Кім.

Спірідон Ламбрiдiс висловив підтримку Україні та готовність Греції сприяти відновленню інфраструктури та економіки регіону.

Міжнародна співпраця: Греція допоможе у відновленні миколаївського регіону
Обговорення співробітництва між Україною та Грецією. Миколаївська ОВА

"Ми готові співпрацювати для відновлення Миколаївщини та забезпечити дітям, які постраждали від війни, можливість безпечного відпочинку в Греції", — сказав уповноважений Міністерства закордонних справ Греції.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок