Підробляли бренди: на Миколаївщині та Одещині викрили підпільне виробництво одягу та взуття

Підробляли бренди: на Миколаївщині та Одещині викрили підпільне виробництво одягу та взуття

Цех, де за версією слідчих БЕБ, виготовляли підробки
Цех, де за версією слідчих БЕБ, виготовляли підробки, 30 квітня 2024 року. Бюро економічної безпеки України

Детективи Бюро економічної безпеки України (БЕБ) викрили у Миколаївській та Одеській областях фабрики й склади, де, за версією слідства, виробляли та зберігали підробки взуття та одягу міжнародних брендів. Щомісяця обіг виробництва становив понад 10 мільйонів гривень.

Про це 30 квітня повідомили на сайті Бюро економічної безпеки України.

За інформацією відомства, на виробництвах працювали понад 100 людей без документального оформлення. Податків фабрики не сплачували.

"Для промислового виробництва підроблених товарів понад 15 відомих брендів використовували професійне обладнання. Виготовлену продукцію зберігали на складах. Надалі продавали по всій Україні. Щомісячний оборот підпільного виробництва орієнтовно становив понад 10 мільйонів гривень", — йдеться у повідомленні.

Під час обшуків на фабриках і складах вилучили обладнання для пошиття, станки, фасувальні коробки, наклейки, етикетки та емблеми з логотипами торговельних марок, сировину та продукцію без документального підтвердження її походження. Попередня вартість вилученого становить понад 20 мільйонів гривень.

Слідчі встановлюють всіх причетних до незаконного виробництва та продажу фальсифікованої продукції, зазначили у БЕБ. Триває досудове розслідування.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок