Перша "Дивогонка" в Миколаєві: діти змагалися на швидкість

Перша "Дивогонка" в Миколаєві: діти змагалися на швидкість

Скаутська організація "Пласт" 27 квітня організувала в Миколаєві заїзд на велосипедах та самокатах. На швидкість у "Дивогонці" змагалися 20 учасників від 2 до 10 років. Також на події створили спортивні, танцювальні та мистецькі локації.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла організаторка змагань Ганна Бершадська.

"Дивогонка" — це всеукраїнський захід, говорить Ганна Бершадська. В інших містах його організовують вдесяте, у Миколаєві — вперше, додає організаторка.

"А ще ми підготували, пластуни, старші для менших різні локації. Це мистецька, де будуть клеїти, робити витинанки, фарбувати. Будуть спортивні старти, спортивна така локація. Ще будуть кульки-бульки, вже були. Денс-локація", — говорить Бершадська.

Перша "Дивогонка" в Миколаєві: діти змагалися на швидкість
Пластуни разом з учасниками заїзду виконують руханку, Миколаїв, 27 квітня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Олександр Гордієнко

Перед заїздом діти виконали руханку, а також прослухали інструктаж й правила безпеки дорожнього руху від патрульних поліцейських.

На дво-, триколісних велосипедах, самокатах та велоходах потрібно подолати сто метрів у парку Перемоги. Діти поділені на пари. У першому заїзді перемогла восьмирічна Поліна.

"Вона (гонка — ред.) була складною, тому що я звикла їздити зазвичай по рівній дорозі. Там де такі гірочки. Я двома ногами стаю на самокат і сама з’їжджаю", — розповідає про заїзд дівчина.

Перша "Дивогонка" в Миколаєві: діти змагалися на швидкість
Учасниця заїзду Поліна разом з батьком Сергієм, Миколаїв, 27 квітня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Олександр Гордієнко

Учасницю перегонів прийшли підтримати мама й тато. Батько Сергій говорить, активності в Миколаєві потрібні, аби діти мали змогу розвиватись.

"Треба, щоб і життя було, щоб було чим зайняти дитину. З іншими дітьми, хто теж за здоровий образ життя. Кому це близько до серця. Не просто там у телефоні посидіти, пограти. Це дуже важливо", — говорить батько учасниці.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок