Новий простір для молоді: у Миколаєві представили проєкт "Молодіжний дім"

Новий простір для молоді: у Миколаєві представили проєкт "Молодіжний дім"

Простір для молоді у Миколаєві
Простір для молоді у Миколаєві. Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв

У Миколаєві відбулася презентація українсько-данського проєкту — "Молодіжний дім". Ініціатива надасть молоді новий простір для кінопоказу, коворкінгуКонцепція спільного робочого простору, де люди з різних компаній або професій можуть працювати разом в одному приміщенні., відпочинку, навчання та інших активностей.

Кореспондентам Суспільного 13 квітня розповіли про особливості проєкту.

Це другий такий простір в Україні. Перший проєкт організували у Києві, говорить директорка Молодіжного дому Юлі Арнфред Бойєсен.

"Це проєкт, де ми пропонуємо фізичний простір для молоді, де люди зустрічаються, можуть "нетворкати". У нас є в Києві та Миколаєві такі місця. Це особливо важливо в такі складні часи зараз. Також ми робимо тренінги для всієї країни в прифронтових зонах", — каже вона.

Директорка українсько-данського Молодіжного дому Юлі Арнфред Бойєсен.
Директорка українсько-данського Молодіжного дому Юлі Арнфред Бойєсен. Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв

На перший захід прийшла громадська діячка Антоніна Остапова.

"Враховуючи співпрацю українсько-данського дому з багатьма різними організаціями, я чула про нього добрі та позитивні слова. Я дуже рада, що у нас в Миколаєві є змога долучитися до цієї чудової ініціативи", — говорить Остапова.

Молодіжний простір у Миколаєві
Молодіжний простір у Миколаєві. Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв

Робота над створенням простору у Миколаєві розпочалася влітку 2023 року, розповіла менеджерка проєкту Дар’я Фрич-Алчина.

"У нас є місце для молоді, де вона відчуває себе власниками цього дому. Дім працює так, що наші двері відкриті. Якщо ви хочете щось зробити тут, просто запишіться, щоб у нас не було три заходи одночасно. Простір містить місце зустрічі та відпочинку, коворкінг, кінопоказ, навчання різних речей", — пояснює жінка.

Менеджерка проєкту Дар‘я Фрич-Алчина
Менеджерка проєкту Дар‘я Фрич-Алчина. Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв

"Молодіжний дім" у Миколаєві є "пілотним" проєктом. За словами Юлі, таким чином, хочуть дослідити важливість та актуальність подібних просторів у прифронтових містах.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок