Уряд виділив 125,5 млн гривень на водозабезпечення Миколаєва — Шмигаль

Уряд виділив 125,5 млн гривень на водозабезпечення Миколаєва — Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Фото: Денис Шмигаль/Telegram

Кабінет міністрів виділив 125,5 мільйонів гривень з резервного фонду державного бюджету на водозабезпечення у Миколаєві.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram.

"Це частина комплексних заходів із ліквідації наслідків російського теракту на Каховській ГЕС. Кошти підуть на компенсацію вартості електроенергії для подачі води каналом Дніпро-Інгулець", — йдеться у повідомленні.

За його словами, фінансування відбуватиметься в межах відповідної бюджетної програми, розпорядником коштів визначили Міндовкілля.

Що відомо про водозабезпечення Миколаєва

  • 12 квітня внаслідок удару російських військ по водогону Дніпро-Миколаїв на території Херсонської області Миколаїв залишився без питної води.
  • У травні 2022 року в Миколаєві розпочали заповнювати водопровідну систему міста технічною водою з річки Південний Буг.
  • У січні 2024 року в Миколаєві визначили п'ять додаткових місць забезпечення міста питною водою. За окремими підрахунками вартість відновлення водопостачання коштуватиме понад 50 мільйонів євро.
  • Станом на 12 квітня 2024 року вода у водопровідній системі Миколаєва залишається технічною. Питання водозабезпечення розв'язують на рівні державних органів влади.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок