У Миколаєві розпочнеться робота поліцейських офіцерів громади

У Миколаєві розпочнеться робота поліцейських офіцерів громади

Оновлено
У Миколаєві розпочнеться робота поліцейських офіцерів громади
. Поліцейська машина. Ілюстративне фото: УНІАН

У Миколаєві впроваджується система співпраці з поліцейськими офіцерами для забезпечення правопорядку. Перші станції правоохоронців відкриють у чотирьох мікрорайонах міста.

Про це 28 лютого повідомила Миколаївська міська рада.

Згідно з рішенням, ухваленим виконкомом міської ради 28 листопада, планується відкриття перших станцій правоохоронців у чотирьох мікрорайонах: Ракетне Урочище, Балабанівка, Водопій та Ялти.

За інформацією міськради, поліцейські офіцери громади є працівниками Національної поліції України, що проживають та працюють на визначеній території.

Згідно з реформою, місцева рада сприятиме фінансуванню діяльності цих поліцейських.

За словами начальника відділу з організації оборонної та мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Ігоря Оніщенка, міська влада відремонтувала приміщення у вказаних мікрорайонах для розміщення офіцерів громади.

Також приміщення обладнають необхідними меблями та оргтехнікою за підтримки донорів, а Національна поліція забезпечить автомобілі.

Відкриття таких поліцейських станцій дозволить оперативніше реагувати на звернення громадян, забезпечувати порядок та запобігати правопорушенням і злочинам.

Що кажуть посадовці

На сесії Миколаївської міської ради 29 лютого начальник відділу питань оборонної та мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Ігор Оніщенко зазначив, програма передбачає розміщення поліцейських офіцерів у чотирьох мікрорайонах Миколаєва, де вже здійснено ремонт приміщень станцій за кошти міського бюджету.

"Там вже зробили ремонт за наші кошти. Крім цього, є міжнародні донори, які готові вже заплановано надати приміщення, меблі та оргтехніку, крім того, Національна поліція готова надати по спецмашині", — розповів він.

Віталій Даніла, заступник начальника головного управління національної поліції в Миколаївській області, розповів що офіцери будуть орієнтовані на потреби місцевого населення і постійно присутні у громаді для розв'язання проблемних питань громадян.

"Він орієнтується на потреби місцевого населення, знаходиться постійно в громаді, несе там службу і не залучений на інші функції", — розповів Даніла.

Програма також передбачає збільшення кількості поліцейських станцій та навчання особового складу, з акцентом на взаємодію з місцевими органами влади для забезпечення комунальних послуг та палива, сказав Віталій Даніла.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок