"Треба розпустити депутатів". У сесії Миколаївської міськради оголосили перерву

"Треба розпустити депутатів". У сесії Миколаївської міськради оголосили перерву

"Треба розпустити депутатів". У сесії Миколаївської міськради оголосили перерву
. Фото: Миколаївська міська рада

11 квітня відбулося продовження засідання 18-ї чергової сесії Миколаївської міськради. Проте вже втретє через відсутність кворуму засідання переносять. Депутати встигли прийняти лише одне питання порядку денного.

Про це стало відомо під час онлайн-трансляції засідання сесії Миколаївської міської ради.

Засідання розпочалося близько 11:00. На початку зареєструвалися 35 депутатів. Порядок денний був затверджений під час засідань 9 та 23 березня. Тоді прийняли 26 проєктів рішень.

Під час сесії мали розглянути поточні питання, зокрема внесення змін до програми забезпечення цивільного захисту, перейменування Ленінського районного суду, затвердження положення про перейменування вулиць Миколаєва, стратегію розвитку Миколаївської громади, створення дочірнього підприємства МКП "Миколаївводоканал" тощо.

Проте встигли депутати проголосувати лише за внесення змін до "Міської цільової соціальної програми забезпечення цивільного захисту Миколаєва на 2020–2023 роки". За — 28 депутатів, один утримався.

Далі депутати не змогли проголосувати за Проєкт рішення "Про затвердження доповнень до рішення ММР від 23.12.2021 року № 12/148 "Про затвердження програми економічного та соціального розвитку міста Миколаєва на 2022-2024 роки". З цього питання доповідала Тетяна Шуліченко, директорка департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради.

Питання не було проголосовано через відсутність кворуму. У мережі на момент голосування були 25, при повторному голосуванні — 27 депутатів.

"Це безвідповідально – приходити на сесію і відключатися. Наші депутати не знаходять часу, щоб вийти на годину онлайн, натискати кнопки, тим паче, що час сесії був визначений за 10 днів", — сказав міський голова.

Депутат Миколаївської міської ради від "Слуги народу" Віталій Кім запропонував розпустити депутатів: "Якщо не збираються депутати, треба розпустити".

Оскільки сесія неповноважна, оголошено перерва в пленарному засіданні до 10:00 13 квітня, щоб опрацювати питання, що були не розглянуті 11 квітня.

Що відомо

Засідання 18-ї чергової сесії Миколаївської міської ради було заплановане на 23 лютого 2023 року. Проте через відсутність кворуму засідання вже втретє переноситься.

Читайте також

У програму забезпечення цивільного захисту Миколаєва на 2020-2023 роки внесли зміни

Прибирання Миколаєва. Як підтримують чистоту міста у воєнний час

"Хочу вступати на мореплавця": одинадцятикласник з деокупованого села на Миколаївщині розповів про підготовку до НМТ

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок