У програму забезпечення цивільного захисту Миколаєва на 2020-2023 роки внесли зміни

У програму забезпечення цивільного захисту Миколаєва на 2020-2023 роки внесли зміни

У програму забезпечення цивільного захисту Миколаєва на 2020-2023 роки внесли зміни
Ілюстративне фото: УНІАН

Під час сесії Миколаївської міської ради 11 квітня депутати проголосували за внесення змін до "Міської цільової соціальної програми забезпечення цивільного захисту Миколаєва на 2020–2023 роки". Зокрема зміни стосуються придбання та монтажу фільтро-вентиляційного обладнання на захисних спорудах, транспорту для аварійно-рятувальних робіт та задоволення продовольчих потреб населення.

Про це під час засідання сесії розповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Герасіменя.

Зміни внесли до пункту 2 програми "Забезпечення гарантованого рівня захисту населення і території від надзвичайних ситуацій в мирний час та в особливий період". В одному з підпунктів Герасіменя запропонував збільшити суму для ремонтних робіт захисних споруд.

"Доповнено в розділі "Виконавці": КП "Інститут соціально-економічного розвитку міста", якому на баланс передані всі захисні споруди, що розташовані в житлових будинках міста. І пропонується збільшити суму для ремонтних робіт на 20 млн грн", — сказав начальник управління.

Ще 20 мільйонів гривень необхідні для придбання катерів на повітряних подушках, квадрокоптерів для організації порятунку людей та обстеження території.

У пункт щодо "Задоволення продовольчих потреб цивільного населення, евакуації, переміщення з місцевості, де відбуваються бойові дії" додали виконавців. Відповідальність за оплату транспортних послуг, палива, облаштування місць розміщення людей нестимуть чотири адміністрації Миколаєва.

За словами Олександра Герасімені, станом на 11 квітня фінансування враховане у бюджеті. Зміни підтримали 28 депутатів.

Читайте також

Прибирання Миколаєва. Як підтримують чистоту міста у воєнний час

Російські війська протягом доби п'ять разів обстрілювали Миколаївщину

Попереду реабілітація та лікування. З російського полону повернулися 15 миколаївських морпіхів

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

Вибір редакції

На початок