"Пан Коцький". Миколаївський театр ляльок покаже першу виставу за рік

"Пан Коцький". Миколаївський театр ляльок покаже першу виставу за рік

"Пан Коцький". Миколаївський театр ляльок покаже першу виставу за рік
. Фото: Миколаївський театр ляльок

Миколаївський академічний обласний театр ляльок відновлює свою роботу. 11 березня відбудеться перша вистава театру від початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України. Враховуючи безпекову ситуацію, для зустрічей з миколаївською малечею обрано приміщення Центральної міської бібліотеки для дітей.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла керівниця літературно-драматичної частини Миколаївського академічного обласного театру ляльок Олена Антонова.

Від початку повномасштабної війни театр ляльок не працював на комерційній основі. З квітня 2022 року артисти почали виїжджати на в місця, де мешкають внутрішньо переміщенні особи з дітьми з програмами та виставами з репертуару театру.

"Ми стали розглядати продовження нашої співпраці з бібліотекою на платній основі. Місцем проведення спільних заходів визначили поки що бібліотеку через те, що там є укриття. Як тільки покращиться ситуація в країні, ми відновимо спільні проєкти, як в театрі, так і на інших майданчиках міста", — розповіла Олена Антонова.

"Пан Коцький". Миколаївський театр ляльок покаже першу виставу за рік
Афіша вистави. Фото: Миколаївський театр ляльок
"У воєнний час колективи бібліотеки та театру тримають культурний фронт, митці об’єднуються заради спільної мети".

У бібліотеці є велика зала для презентацій на 50 посадкових місць, в якій відбуватимуться вистави. Є приміщення для гримерки акторів. Вартість квитка становить 60 гривень.

"Наразі Миколаївський академічний обласний театр ляльок немає умов для вистав у власному приміщенні, а в нашій бібліотеці вже протягом року працює бомбосховище. Тому ідея театру виступати на базі нашого закладу для колективу виявилась дуже вдалою і своєчасною. Такі зустрічі стануть місцем якісного дозвілля для малечі", — говорить директорка Центральної міської бібліотеки для дітей Таїсія Белібова.

Вистави у бібліотеці показуватимуть раз на тиждень об 11:00.

Читайте також

Робота мрії. Жителька Миколаєва розповіла про конвоювання підсудних та військовополонених

На Миколаївщині виявили місця дислокації російських військ

Допомога постраждалим. У Миколаївській області на суспільно-корисних роботах працює 154 людини

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок