Mykolaiv Help. Чим допоможе миколаївцям чатбот

Mykolaiv Help. Чим допоможе миколаївцям чатбот

Mykolaiv Help. Чим допоможе миколаївцям чатбот
. Фото: Агенція розвитку Миколаєва

У Миколаєві станом на 17 жовтня працює чатбот Mykolaiv Help, за допомогою якого жителі міста можуть знайти інформацію про гуманітарну допомогу, звернутися щодо усунення аварійних ситуацій, переглянути мапу укриттів тощо. Чатбот працює на платформах Telegram та Viber.

Про це в ефірі телемарафону розповів комунікаційний менеджер Агенції розвитку Миколаєва Євген Гомонюк.

"Технічно нам допомогла розробити чатбот компанія Bis-Soft, що обслуговує міський Contact Center. Ми писали технічні завдання, спільно його тестували, постійно комунікували із колцентром, врахували пропозиції і побажання волонтерських штабів", — розповів менеджер.

За словами Гомонюка, чатбот Mykolaiv Help закінчили випробувати і він працює повноцінно, для використання необхідно авторизуватися.

"Приєднатися до каналу можна через пошукову опцію платформ, просто набрати назву Mykolaiv Help. Має відбутися авторизація користувача в сервісі. Заявки про допомогу зводитимуться в єдину систему міського колцентру. Можна також проконтролювати стан опрацювання заявки, чи передана до виконавців, чи виконана тощо", — пояснив Євген Гомонюк.

Окрім повідомлень про аварійні ситуації в будинку та руйнування, пориви водопровідної мережі, чатбот має довідковий характер, він містить адреси гуманітарних пунктів, точок роздачі питної води, інформацію щодо оформлення статусу ВПО тощо.

Читайте також

Оформлення паспортів громадянина та для виїзду за кордон: миколаївцям відкрили запис до черги на листопад

Понад добу без води: у Миколаєві в мікрорайоні Казарського відновили водопостачання

У Миколаївському зоопарку встановили станцію очищення води

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок