У Центральній міській бібліотеці імені Марка Кропивницького розпочався цикл просвітницьких студій "Українські герої в літературі й мистецтві". Цикл організували спільно з "Українським товариством "Просвіта" Миколаївщини" з нагоди тридцятиріччя незалежності України.
"Сучасна війна в сучасній літературі" ‒ такою була назва першої зустрічі з циклу "Українські герої в літературі й мистецтві". Представлені книги письменників, в яких описувалась війна на Сході України.
Геннадій Молчанов – учасник антитерористичної операції, автор книги "Перемир’я".
“Я прийшов у 2016 році з фронту. Рік воював у Пісках, і було про що написати. От я описав один день з життя мінометника. У цій книзі просто розповідається про те, як люди під час перемир’я, так званого “перемир’я”, як вони воюють", ‒ розповів Сергій Молчанов.
Прийшов відвідати захід миколаївець Володимир Лисюк. Чоловік дізнався про нього від знайомих. З його слів, деякі з представлених книжок припали до ока.
Читайте також: "На Миколаївщині створюють причорноморський кластер "Скіфський Всесвіт""
“З книг, які були названі, я читав багато. Читав і Куркова, і Жадана, але в той же час я читав Василя Шкляра, Сергія Лещенка, Мартіна Бреста. Ці книги неймовірні, прості, тому що написані людьми, які жодного відношення не мали до літератури. Можливо, саме тому ці книги неординарні та дуже яскраві”, ‒ розповів Володимир Лисюк.
За словами голови Миколаївського обласного об’єднання товариства "Просвіта" Олександра Мачули, цикл просвітницьких студій "Українські герої в літературі й мистецтві" триватиме пів року. Експозиція книг першої зустрічі отримала назву "Сучасна війна в сучасній літературі". Такі зустрічі відбуватимуться в бібліотеці раз на місяць.
Читайте нас у Telegram
Підписуйтеся на Суспільне Миколаїв у Viber