Відтепер на свіжому повітрі: у Київському зоопарку папуг-монахів переселили до літнього будуночку

Відтепер на свіжому повітрі: у Київському зоопарку папуг-монахів переселили до літнього будуночку

Відтепер на свіжому повітрі: у Київському зоопарку папуг-монахів переселили до літнього будуночку
Вуличний будинок папуг-монахів. Фото: Київський зоопарк

У Київському зоопарку тварин та птахів поступово переселяють до літніх будиночків та майданчиків. Наразі переїхали до іншого житла папуги-монахи.

Про це повідомляє пресслужба Київського зоопарку.

Зазначається, що із приходом перших теплих днів птахи переселяються до сонячних вуличних помешкань. Однією з таких є нова оселя для папуг-монахівЦей вид папуг отримав свою назву завдяки забарвленню голови та грудей в сірий колір, що нагадує костюми Квакерів (релігійна конфесія).

київвв
Папуги-монахи. Фото: Київський зоопарк

"Весна для птахів — це особливий час, коли вони активно готуються до створення нових родин та появи пташенят. У цей період, коли природа прокидається від зимового сну, ми особливо уважно стежимо за нашими пернатими мешканцями Київзоо", — йдеться у повідомленні.

київвв
Папуга-монах. Фото: Київський зоопарк

Фахівці зоопарку нагадують, що спостерігати за витівками зграї зелених пернатих можна спостерігати у їхньому літньому будиночку. Він знаходиться за фазендою сіамангів на Центральному вході зоопарку.

київвв
Папуга-монах. Фото: Київський зоопарк

Восени у Київському зоопарку облаштували новий всесезонний будиночок для папуг-монахів. Їхня родина збільшилась до таких розмірів, що стала потребувати додаткових житлових умов. Тож для молодого покоління працівники збудували житловий комплекс "Дружній". Він розрахований на цілорічне проживання. Там встановили двоконтурну систему освітлення та автономний інфрачервоний обігрів.

Центральні квиткові каси зоопарку працюють у понеділок із 12:00 до 15:00, із вівторка до неділі — з 10:00 до 15:00. Вхід у зоопарк дозволяється до 15:00, а перебувати на території можна до 16:30.

Що відомо про тварин у Київському зоопарку

Столичний зоопарк під час війни приймає тварин, евакуйованих із зони бойових дій. У грудні 2023 року у звіринці облаштували нове житло для сервалів, врятованих від обстрілів на сході країни.

Київський зоопарк запрошує відвідувачів подивитись на каракалів, яких врятували від жорстокого поводження. Тварини майже рік проходили реабілітацію.

Також у зоопарку організували експозицію із символами 2024 року — "дракончиками". Відвідувачам показують шоломоносних василісків.

Минулої весни у зоопарку створили понад 19 нових родин. А наприкінці 2023 року там з'явилась нова сім'я оленів.

Також у зоопарку мешкає старожил — самцю горили Тоні у 2023 році виповнилося 49 років. Він один із найстаріших представників виду в Європі. Вже понад 20 років Тоні живе у столичному зоопарку.

Попри воєнний стан працівники столичного зоопарку постійно влаштовують показові годування. Зокрема, для тварин організували частування кавунами. Ними ласували слон, ведмежатко та котячі лемури.

Ще жителів зоопарку пригощають яблуками. Серед інших їх дуже полюбляють копитні. Восени тварин годували гарбузами. На вихідних відвідувачі могли побачити, як їдять та граються, зокрема, носухи, єноти та фретки.

На початок