Серед мешканців Київського зоопарку створили нові пари

Серед мешканців Київського зоопарку створили нові пари

Серед мешканців Київського зоопарку створили нові пари
Папуги Ара Фото: Київський зоопарк

Цієї весни у Київському зоопарку створили понад 19 нових родин і це на додачу до вже існуючих. Пари та родини створюють не тільки для розмноження, а й просто для компанії — згідно Плану колекції. Про це повідомляють у пресслужбі зоопарку.

Нові родини в зоопарку
Сови Фото: Київський зоопарк

У зоопарку нагадують, що минулого року в них народилося 300 малюків, а ще майже 400 тварин з постраждалих регіонів отримали тут прихисток.

Нові родини в зоопарку
Хамелеоги Фото: Київський зоопарк

Для врятованої мавпи де Бразза на ім’я Сіма спеціально привезли нового супутника на ім’я Сіл.

Нові родини в зоопарку
Мавпи де Бразза Фото: Київський зоопарк

Сірому журавлю Сірку знайшли супутницю Роксолану, а для грифа Гарі колеги передали двох пернатих "дівчат".

Нові родини в зоопарку
Грифи Фото: Київський зоопарк

Табун благородних оленів з 5 самиць отримав нового благородного вожака Нео.

Нові родини в зоопарку
Олені Фото: Київський зоопарк

Новоствореній родині єнотів облаштували родинне ранчо, адже сім'я у них із 16 тварин, серед яких 9 — врятовані від війни.

Нові родини в зоопарку

Освоїлися у зоопарку і вугільні черепахи Антоніо і Марія.

Нові родини в зоопарку
Черепахи Фото: Київський зоопарк

"Тож робимо все, аби наші мешканці жили у комфорті та тішили нас і відвідувачів здоровим прекрасним потомством",— йдеться у повідомленні.

Що відомо про тварин у Київському зоопарку

Пара чорних лебедів облаштувала собі гніздо, а отже невдовзі очікується поповнення птахів. Фахівці розповідають, що пернатих жителів південної півкулі — чорних лебедів, у зоопарку є наразі 11.

У Києві на вихідні працівники зоопарку влаштують для тварин святкове частування яблуками. Фахівці зазначають, що яблуки — це одне найулюбленіших ласощів для копитних.

З настанням холодів фахівці Київського зоопарку переселили птахів в оновлені утеплені павільйони. Там житимуть ібіси, фламінго та лебеді зі своїми пташенятами.

У київському зоопарку створюють умови, аби тварини перезимували комфортно. Зокрема, налагодили роботу котельні, закупили генератори і буржуйки. Для горили створили власний пункт обігріву. Також встановили дров'яній пічку, щоб готувати їжу для тварин і птахів у разі відсутності електроенергії.

У "Київзоо" зимуватимуть не лише постійні мешканці, а й понад 200 тварин, яких волонтери вивезли із найбільш постраждалих регіонів унаслідок російського вторгнення.

Наприкінці жовтня у столичному зоопарку відзвітували, що почали активно готуватися до зими. Зокрема, утеплювали будівлі, закуповували електрогенератори, інфрачервоні обігрівачі та дров’яні пічки.

Напередодні зими фахівці зоопарку змінили раціон тварин. Порції кормів збільшено на 10-15%. Сезонну зелену масу замінюють на сушене різнотрав’я, сухофрукти, ягідно-плодове варення, компоти, заморожені овочі та фрукти. Також збільшують вітамінно-мінеральні добавки для збалансованого та здорового харчування.

Попри воєнний стан працівники столичного зоопарку постійно влаштовують різні цікаві заходи для відвідувачів. У вересні для тварин організували частування кавунами. Ними, зокрема ласували слон, ведмежатко та котячі лемури.

На 600 квадратних метрах території у Київському зоопарку облаштували новий вольєр для рисей. Аби тварини почували себе комфортно, працівники брали до уваги звички та поведінку цих тварин.

У серпні в зоопарку народилися дитинчата хом’яка європейського. Малюки з’явилися у рамках програми з відновлення рідкісних і зникаючих видів.

Читайте також

Поповнення у Київському зоопарку. Хто святкує День народження

Київська влада допомагатиме притулкам для тварин

На початок