Весна у столичному зоопарку: пелікани повернулись на озера

Весна у столичному зоопарку: пелікани повернулись на озера

Весна у столичному зоопарку: пелікани повернулись на озера
. Пелікани у київському зоопарку. Фото: Київзоо

У Київському зоопарку 16 рожевих та 4 кучерявих пеліканів тепер тішаться весняним сонечком та зустрічають відвідувачів на своєму озері біля центрального входу.

Про це розповіли у Київзоо.

Кожного дня о 12:00 можна спостерігати за рибним ланчем пеліканів. Кожен птах з'їдає до 1,5 кг риби.

"Тут комфортне життя пеліканів забезпечують чиста вода, природне каміння, шовковиста травичка, зелені кущі та дерева, зони для прийняття сонячних ванн та відпочинку у затінку, а ще доброзичливі пернаті сусіди й, звісно ж — багато свіжої смачної рибки", — йдеться у повідомленні.

Цьогоріч додатково працівники зоопарку встановили дерев'яні настили та облаштували природні місця для гніздування птахів.

Центральні квиткові каси столичного зоопарку працюють у понеділок із 12:00 до 16:00, із вівторка до неділі — з 10:00 до 16:00. Вхід у зоопарк — до 16:00, перебування на території до 17:30.

Що відомо про тварин у Київському зоопарку

Столичний зоопарк під час війни приймає тварин, евакуйованих із зони бойових дій. У грудні 2023 року у звіринці облаштували нове житло для сервалів, врятованих від обстрілів на сході країни.

Київський зоопарк запрошує відвідувачів подивитись на каракалів, яких врятували від жорстокого поводження. Тварини майже рік проходили реабілітацію.

Минулої весни в Київському зоопарку створили понад 19 нових родин. А наприкінці 2023 року там з'явилась нова сім'я оленів.

У "КиївЗоо" для родини папуг-монахів облаштували новий всесезонний будиночок. Родина птахів збільшилась і стала потребувати додаткових житлових умов.

У Київському зоопарку мешкає старожил — самцю горили Тоні у 2023 році виповнилося 49 років. Він один із найстаріших представників виду в Європі. Вже понад 20 років Тоні живе у столичному зоопарку.

Попри воєнний стан працівники столичного зоопарку постійно влаштовують показові годування. Зокрема, для тварин організували частування кавунами. Ними ласували слон, ведмежатко та котячі лемури.

Ще жителів зоопарку пригощають яблуками. Серед інших їх дуже полюбляють копитні. Восени тварин годували гарбузами. На вихідних відвідувачі могли побачити, як їдять та граються, зокрема, носухи, єноти та фретки.

На початок