Швидко і з комфортом: школярі Макарівщини отримали новий шкільний автобус

Швидко і з комфортом: школярі Макарівщини отримали новий шкільний автобус

Швидко і з комфортом: школярі Макарівщини отримали новий шкільний автобус
Шкільний автобус. Фото: Вадим Токар/Telegram

Школярі Макарівської громади Київщини отримали новий шкільний автобус.

Про це повідомляє у Telegram Макарівський селищний голова Вадим Токар.

Зазначається, що завдяки співпраці в межах ініціативи "Відновлення місцевих шкіл задля стійкості" Макарівська громада отримала новий шкільний автобус. Фінансування проекту забезпечила Служба зовнішньополітичних інструментів Європейської Комісії.

київщина
Шкільний автобус. Фото: Вадим Токар/Telegram

"Цей новий автобус — це ще один крок до покращення освітніх умов у нашій громаді", — сказав Токар.

За його словами, цей транспорт допоможе школярам діставатися до освітніх закладів швидко, безпечно та з комфортом, зробить процес навчання більш зручним та організованим.

Восени громади Київщини отримали 18 шкільних автобусів від міжнародних партнерів. Допомогу надав польський Фонд міжнародної солідарності в межах кампанії "Шкільні автобуси для України".

За інформацією Київської обласної військової адміністрації понад 33 тис. учнів шкіл регіону живуть далеко від місць навчання і потребують підвезення. Нові автобуси направили до закладів освіти Баришівської, Великодимерської, Гостомельської, Димерської, Іванківської, Калитянської, Макарівської, Богуславської, Кагарлицької, Рокитнянської, Дмитрівської, Таращанської, Фастівської та Яготинської тергромад.

Що відомо про допомогу Київщині від іноземних партнерів

Програма розвитку ООН (ПРООН) надаватиме Київщині технічну підтримку під час відновлення будівель, які постраждали під час повномасштабного вторгнення російських військ на територію регіону. Наразі йдеться про 56 об'єктів, які відбудовуватимуть за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

До Ірпінського відділку поліції доставили конфісковану зброю із США. Її правоохоронцям передали колеги з міста-побратима Маямі.

Допомогу на суму близько 2 млн доларів передасть Ірпеню американське місто-побратим Мілвокі. Це понад 800 безперебійних точок доступу Wi-Fi та програмне забезпечення. Це не звичайні домашні маршрутизатори, а унікальна система, яку застосовують в оборонному секторі США. Вони вперше використовуватимуться за межами країни.

У Білій Церкві на Київщині побувала делегація представників бізнесу з Південної Кореї, щоб обговорити інвестиційні проєкти. Розглядається можливість налагодити виробництва сандвіч-панелей та побудувати новий завод.

Японська компанія Miyamoto International допоможе Київщині створити комплексну систему переробки відходів. Вона відома на міжнародній арені своїм досвідом відновлення населених пунктів після стихійних лих, військових конфліктів та катастроф.

Бучанська громада отримала чотири вантажівки будівельних матеріалів із Польщі. Організація "Global Compact Poland" надала мінеральну вату і модульну черепицю для відбудови житла, пошкодженого внаслідок російської агресії.

Ще місцевим жителям прислали гуманітарну допомогу від португальського міста-побратима Кашкайш: вживаний теплий одяг, білизну, дитячі іграшки та 50 обігрівачів. Пізніше іноземці виділили €500 тисяч для відновлення закладів освіти Бучі.

Від німецьких міст Дрезден та Бергіш Гладбах Буча отримала міські автобуси, які вийшли на маршрути для перевезень населення. А Тайвань погодився виділити понад 18 млн гривень на відновлення спортивної школи.

На початок