Буча отримала гумдопомогу від Португалії

Буча отримала гумдопомогу від Португалії

Буча отримала гумдопомогу від Португалії
Гумдопомога для Бучі від Португалії. Фото: Бучанська міська рада

Жителі Бучі Київської області отримали гуманітарну допомогу від португальського міста-побратима Кашкайш. Іноземці передали вживаний теплий одяг, білизну, дитячі іграшки та 50 обігрівачів. Про це повідомила Бучанська міська рада.

Влада запрошує отримати допомогу, хто її потребує в спеціальному пункті видачі. Одяг та іграшки вже розвезли по старостатах.

"Нагадуємо, що Банк одягу в Бучі також працює кожен четвер та вівторок з 9:00 до 17:00 – за адресою вул. Енергетиків, 19", — йдеться у повідомленні.

Буча отримала гумдопомогу від Португалії
Фото: Бучанська міська рада

Що відомо про міжнародну допомогу Київщині

10 листопада Буча отримала генератор потужністю 650 кВт від партнерів з македонського міста-побратима Кавадарці. Його мали під'єднати до об’єктів критичної інфраструктури в центрі міста — резервуарів чистої води, пожежного депо, котельні та інших закладів соціальної сфери.

Литовське місто Паланга передало 5 потужних генераторів для Бучі Київської області.

У Бучі співробітники комунального підприємства "Теплокомунсервіс" змогли відремонтувати і запустити в роботу електрогенератор радянських часів.

Наприкінці листопада Німеччини в Ірпінь доставили 74 дров'яні печі для приготування їжі та обігріву. Про це повідомив ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Посольство України в Чехії передало місту Ірпінь Київської області чотири генератори. Два з них отримали школи, один віддали КП "Теплоенергопостач" і ще один — КП "Ірпіньводоканал".

Угорець Іван Ондраш Бояр зібрав кошти на 13 генераторів для жителів Київщини та особисто привіз їх до області. Зокрема, три генератори отримала Ірпінська громада.

15 грудня Північна екологічна фінансова корпорація (Nefco), яка належить п'яти скандинавським країнам, виділила 50 млн євро на відновлення інфраструктури деокупованих міст Київської області.

Селище Макарів Київської області отримало чергову гуманітарну допомогу від міста-побратима Вандліца (Німеччина). Мер німецького міста Олівер Борхер особисто привіз вантаж.

Читайте також

У Бучі відремонтували ще 16 багатоповерхівок, пошкоджених унаслідок війни

На початок