У Бучанській громаді із травня працюватиме місцевий перевізник

У Бучанській громаді із травня працюватиме місцевий перевізник

У Бучанській громаді із травня працюватиме місцевий перевізник
Автобуси Фото: Суспільне (ілюстративне)

На Київщині місцева громада отримала власного перевізника. Ліцензію на пасажирські перевезення тепер має комунальне підприємство "Бучатранссервіс". Про це у Telegram повідомив мер Бучі Анатолій Федорук.

За його словами, перші автобуси новоствореного КП "БТС" вийдуть на маршрути у травні. Це ті самі автобуси, які минулоріч Буча отримала як допомогу від муніципалітетів німецьких міст Дрезден та Бергіш Гладбах.

"Це дуже важливий проект, який ми готували з осені минулого року. Тож невдовзі мешканці громади зможуть оцінити нову якість перевезення. Вірю, що це лише початок майбутньої розгалуженої системи комунального транспорту Бучі",— каже Федорук.

Що відомо про міжнародну допомогу Київщині

Восени минулого року Буча отримала генератор потужністю 650 кВт від партнерів з македонського міста-побратима Кавадарці. Його мали під'єднати до об’єктів критичної інфраструктури в центрі міста — резервуарів чистої води, пожежного депо, котельні та інших закладів соціальної сфери.

Литовське місто Паланга передало 5 потужних генераторів для Бучі Київської області.

Наприкінці листопада Німеччини в Ірпінь доставили 74 дров'яні печі для приготування їжі та обігріву.

Посольство України в Чехії передало місту Ірпінь Київської області чотири генератори. Два з них отримали школи, один віддали КП "Теплоенергопостач" і ще один — КП "Ірпіньводоканал".

Угорець Іван Ондраш Бояр зібрав кошти на 13 генераторів для жителів Київщини та особисто привіз їх до області. Зокрема, три генератори отримала Ірпінська громада.

15 грудня Північна екологічна фінансова корпорація (Nefco), яка належить п'яти скандинавським країнам, виділила 50 млн євро на відновлення інфраструктури деокупованих міст Київської області.

Селище Макарів Київської області отримало чергову гуманітарну допомогу від міста-побратима Вандліца (Німеччина). Мер німецького міста Олівер Борхер особисто привіз вантаж.

У січні 2023 року жителі Бучі Київської області отримали гуманітарну допомогу від португальського міста-побратима Кашкайш. Іноземці передали вживаний теплий одяг, білизну, дитячі іграшки та 50 обігрівачів

У березні цього року Броварська громада отримала автобус у подарунок від німецьких партнерів. Транспорт може використовуватись як мобільний "пункт незламності".

Читайте також

Психологічна підтримка: у Бучанській громаді працюватимуть фахівці організації "Лікарі світу"

Вибір редакції

На початок