Японська компанія допоможе Київщині переробляти залишки будівель, зруйнованих війною

Японська компанія допоможе Київщині переробляти залишки будівель, зруйнованих війною

Міжнародна компанія Miyamoto International допоможе Київщині створити комплексну систему переробки відходів.

Про це інформує пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Умови співпраці обговорили на зустрічі очільник КОВА Руслан Кравченко і генеральний директор Miyamoto International Хідекі Міямото.

Японська компанія відома на міжнародній арені своїм досвідом відновлення населених пунктів після стихійних лих, військових конфліктів та катастроф.

Через російську збройну агресію Київщина потребує належної утилізації будівельних руїн, які накопичуються під час демонтажу знищених об'єктів.

Як зазначив Руслан Кравченко, влада області прагне налагодити переробку будівельних залишків із застосуванням сучасних технологій задля можливості їх повторного використання. Завдяки цьому вдасться досягти ще однієї мети — збереження природних ресурсів, зменшення забруднення довкілля та розвиток економіки області, додав начальник КОВА.

Із гендиректором Miyamoto International обговорили пропозицію будівництва на Київщині сучасного комплексу з переробки відходів. Цей проєкт уже впроваджується в Україні за кошти міжнародних донорів, але потребує подальшої підготовки, належного техніко-економічного обґрунтування і залучення фінансування, повідомив голова Київської ОВА.

Miyamoto International має офіційні представництва у 27 країнах світу. Партнерами компанії є такі міжнародні організації, як Світовий банк, USAID та більшість агентств ООН.

Що відомо про план утилізації будівельних відходів на Київщині

Ірпінь на Київщині втілює пілотний проєкт екологічної переробки будівельного сміття у співпраці з японським агентством міжнародного співробітництва JICA.

Японське агентство міжнародного співробітництва обрало Ірпінську громаду першою для старту глобального Проєкту екстреного відновлення та переробки відходів в Україні.

Міська влада Ірпеня планує до кінця року розв'язати проблему звалища будівельного сміття в заплаві річки Бучанка. Відходи вивезуть на майданчики для переробки, їх можна буде використати для будівництва доріг.

На початок