Нові трансформатори: у Бучі онвлять систему електроживлення

Нові трансформатори: у Бучі онвлять систему електроживлення

Нові трансформатори: у Бучі онвлять систему електроживлення
Трансформатори в рамках Проєкту енергетичної безпеки USAID. Фото: Анатолій Федорук/Telegram

Сьогодні, 29 лютого, в Бучу на Київщині доставили 23 нових трансформатори. Прилади громада отримала в межах Проєкту енергетичної безпеки USAID.

Про це у Telegram повідомляє Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Зазначається, що нові пристрої встановлюватимуть замість старих, які працювали у громаді із 60-х років минулого сторіччя. До того ж постійні блекаути виснажили й без того слабку систему електроживлення.

київщина
Трансформатори в рамках Проєкту енергетичної безпеки USAID. Фото: Анатолій Федорук/Telegram

"Вартість такого подарунка громаді склала майже 750 тисяч доларів. Тож щиро вдячні Проєкту енергетичної безпеки та безпосередньо Агенству США з міжнародного розвитку (USAID) за такий вагомий внесок", — сказав Федорук.

київщина
Фото: Анатолій Федорук/Telegram

За словами міського голови, коли комунальники "Бучасервіс" проводитимуть заміну обладнання, у деяких мікрорайонах тимчасово зникатиме світло. Це необхідно для того, щоб електропостачання стало якісним та стабільним.

Напередодні Буча отримала два нових сміттєвози. Техніку придбали в межах Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансування уряду Японії та ЄС. Машини стануть у нагоді під час прибирання міста, адже значну частину комунального автопарку розікрали або зруйнували росіяни під час повномасштабного вторгнення на територію регіону.

Що відомо про допомогу Київщині від іноземних партнерів

Програма розвитку ООН (ПРООН) надаватиме Київщині технічну підтримку під час відновлення будівель, які постраждали під час повномасштабного вторгнення російських військ на територію регіону. Наразі йдеться про 56 об'єктів, які відбудовуватимуть за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

До Ірпінського відділку поліції доставили конфісковану зброю із США. Її правоохоронцям передали колеги з міста-побратима Маямі.

Допомогу на суму близько 2 млн доларів передасть Ірпеню американське місто-побратим Мілвокі. Це понад 800 безперебійних точок доступу Wi-Fi та програмне забезпечення. Це не звичайні домашні маршрутизатори, а унікальна система, яку застосовують в оборонному секторі США. Вони вперше використовуватимуться за межами країни.

У Білій Церкві на Київщині побувала делегація представників бізнесу з Південної Кореї, щоб обговорити інвестиційні проєкти. Розглядається можливість налагодити виробництва сандвіч-панелей та побудувати новий завод.

Японська компанія Miyamoto International допоможе Київщині створити комплексну систему переробки відходів. Вона відома на міжнародній арені своїм досвідом відновлення населених пунктів після стихійних лих, військових конфліктів та катастроф.

Бучанська громада отримала чотири вантажівки будівельних матеріалів із Польщі. Організація "Global Compact Poland" надала мінеральну вату і модульну черепицю для відбудови житла, пошкодженого внаслідок російської агресії.

Ще місцевим жителям прислали гуманітарну допомогу від португальського міста-побратима Кашкайш: вживаний теплий одяг, білизну, дитячі іграшки та 50 обігрівачів. Пізніше іноземці виділили €500 тисяч для відновлення закладів освіти Бучі.

Від німецьких міст Дрезден та Бергіш Гладбах Буча отримала міські автобуси, які вийшли на маршрути для перевезень населення. А Тайвань погодився виділити понад 18 млн гривень на відновлення спортивної школи.

На початок