Замість Щорса. У Києві пропонують встановити пам'ятник Єлизаветі ІІ

Замість Щорса. У Києві пропонують встановити пам'ятник Єлизаветі ІІ

Замість Щорса. У Києві пропонують встановити пам'ятник Єлизаветі ІІ
. Королева Єлизавета ІІ, фото: АР

У Києві на бульварі Шевченка пропонують демонтувати пам'ятник Щорса, а на його місці встановити монумент на честь королеви Великої Британії Єлизавети ІІ. Відповідна петиція зареєстрована 12 вересня на сайті КМДА.

Автор петиції Антон Осьмак зазначає, що встановлення пам'ятника Єлизаветі ІІ буде проявом поваги до британського народу і уряду, що є найбільшими союзниками України в боротьбі з російською військовою агресією.

"У рамках декомунізації та дерусифікації а також в ознаменування великої поваги до Британського народу, який, разом з урядом Великобританії є найбільшим союзником України в боротьбі проти окупанта, пропонується на місці пам’ятника Миколі Щорсу на бульварі Шевченка в Києві, якій підлягає демонтажу, встановити монумент на честь Королеви Великобританії Єлизавети ІІ", — зазначив автор петиції.

Щоб петицію розглянули у КМДА, її повинні підписати щонайменше 6000 людей. Станом на 11.00 12 вересня ініціативу про встановлення пам'ятника Єлизаветі ІІ підтримали понад 255 киян.

Що відомо

  • 8 вересня у віці 96 років померла королева Великої Британії Єлизавета II. Вона очолювала країну найдовше в історії — 70 років.
  • Королеву Великої Британії Єлизавету II поховають 19 вересня у Вестмінстерському палаці. Церемонія прощання, яка триватиме чотири дні, відбудеться у Вестмінстерському палаці.

Читайте також

Старший син королеви Єлизавети принц Чарльз став королем

"Лондонський міст впав". Хто стане новим королем після смерті Єлизавети ІІ та як йому передадуть владу

"Вона була більше, ніж монархом". Як у світі реагують на смерть королеви Єлизавети II

На початок