На Кіровоградщині збільшили кількість ділянок, де фіксуватимуть швидкість водіїв

На Кіровоградщині збільшили кількість ділянок, де фіксуватимуть швидкість водіїв

На Кіровоградщині збільшили кількість ділянок, де фіксуватимуть швидкість водіїв
Поліцейський з приладом ruCAM. Фото ілюстративне: УНІАН

На Кіровоградщині з'явилися сім нових ділянок, де патрульні можуть застосовувати лазерні вимірювачі швидкості TruCAM. З них три в Кропивницькому й чотири в області.

За інформацією патрульної поліції України, загалом в Україні додалася 31 ділянка. Обирали ті, де найбільше стається аварій через недотримання швидкості.

Прилади TruCAM використовують поряд з камерами автоматичної фіксації. Про те, що вимірюється швидкість, водіїв попереджають дорожні знаки й службовий автомобіль з увімкненими синіми проблисковими маячками.

У Кіровоградській області патрульні з приладами TruCAM працюватимуть на дорогах:

  • М-30 Стрий — Умань — Дніпро — Ізварине (583-750 км);
  • на цій же дорозі на ділянці 768-836 км;
  • Н-14 Олександрівка — Кропивницький — (76-85 км);
  • Н-23 Кропивницький — Кривий Ріг — Запоріжжя (44-57 км).

У Кропивницькому на вулицях:

  • Короленка;
  • Героїв України;
  • Академіка Тамма.

Також у Кропивницькому з минулих років залишаються ділянки на вулицях Яновського, Холодноярська, Бобринецький шлях, Полтавська, Вокзальна, Перша виставкова, проспекті Винниченка.

У разі якщо поліцейські за допомогою TruCAM зафіксували правопорушення, водія зупиняють і показують номерний знак автомобіля, швидкість, час і відстань, де це відбулося.

Окрім ділянок, де патрульні можуть стояти з ручними приладами TruCAM, на території Кіровоградської області працюють сім камер автоматичної фіксації правил дорожнього руху.

Максимально допустима швидкість руху автомобілів у населеному пункті — 50 кілометрів на годину, поза населеним пунктом — 90 кілометрів на годину, на автомагістралях — 110. Перевищення швидкості навіть на один кілометр — це адміністративне правопорушення.

На початок