Кропивницький суд повернув на повторний розгляд закриту справу про смертельну аварію

Кропивницький суд повернув на повторний розгляд закриту справу про смертельну аварію

Кропивницький суд повернув на повторний розгляд закриту справу про смертельну аварію
. Суспільне: Кропивницький

Кропивницький апеляційний суд повернув на повторний розгляд справу поліцейського Андрія Чорнобривця, якого обвинувачують у скоєні аварії, внаслідок якої – в лікарні, від отриманих травм – загинув велосипедист. Це сталось 2 жовтня 2019 року в місті Олександрія Кіровоградської області. Ухвалою Олександрійського міськрайонного суду від 5 березня 2021 року справу закрили у зв'язку із закінченням строку досудового розслідування.

Апеляцію на ухвалу щодо закриття справи подав прокурор з Миколаївської області Олександр Кирпотенко.

На засідання до Кропивницького апеляційного суду обвинувачений прийшов з адвокатом. Прокурор та дружина загиблого спілкувались по відеозв’язку. Прокурор просив скасувати ухвалу Олександрійського міськрайонного суду та призначити повторний розгляд справи.

Дружина загиблого Вероніка Богаченко закриття справи прокоментувала так: ”Не можна людину вбити і залишитися на волі”.

Захисник обвинуваченого Віктор Булахов сказав, що досудове розслідування мали закінчити протягом двох місяців з дня події – до 4 грудня 2019 року: ”Слідчий суддя не продовжив строк досудового розслідування. Термін закінчився, і справу мали закрити”.

Суддя Петро Ремез, заслухавши сторони у справі, зачитав ухвалу, в якій йшлося про призначення нового судового розгляду, у тому ж суді, в іншому складі суду. Ухвала оскарженню не підлягає. Обвинувачений коментувати ухвалу відмовився.

Що відомо

Суспільне було на місці події 3 жовтня. Олександрієць Іван Овац, який живе поряд з місцем аварії, розповів, що його син бачив аварію, але не бачив, хто саме був за кермом машини.

Читайте також

На початок