Сирський назвав чотири напрямки фронту, де окупанти активно наступають та намагаються захопити територію

Сирський назвав чотири напрямки фронту, де окупанти активно наступають та намагаються захопити територію

Олександр Сирський тиждень працював на східному фронті
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський на Харківщині. Головнокомандувач ЗСУ/Facebook

Російські війська намагаються захопити важливі ділянки на чотирьох напрямках фронту: Куп’янському, Покровському, Курахівському та Времівському.

Про ситуацію на східному фронті Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив у Telegram.

Полонені окупанти на Донеччині

На Донеччині український військовий взяв у полон чотирьох російських окупантів, повідомив Сирський. Він додав, що український боєць зміг полонити російських солдатів самостійно.

"Вважаю, що цей вчинок є яскравим прикладом хоробрості та високого бойового духу наших захисників та неодмінно заслуговує на відзначення відповідною нагородою", — йдеться у його повідомленні.

Ситуація на східному фронті

Сирський майже тиждень працює на східному фронті у частинах різних угруповань, які тримають оборону на найбільш критичних ділянках фронту.

"Характер дій противника суттєво не змінився. На Купянському, Покровському, Курахівському, Времівському оперативних напрямках проводить активні наступальні дії різної інтенсивності, намагаючись прорвати оборону наших військ та захопити важливі ділянки місцевості, або населені пункти", — повідомив головнокомандувач ЗСУ.

Покровський фронт — лишається ділянкою, де армія РФ зосереджує основні зусилля, йдеться у дописі. На цьому напрямку сконцентрована переважна кількість ударних російських бригад і полків, тривають жорсткі бої в районах Глибокого, Часового Яру, Старомайорського.

"Ворог чудово розуміє, що в результаті поступового надходження значної кількості озброєння та військової техніки від наших партнерів, прибуття перших F-16, що посилить нашу ППО, час гратиме на нашу користь, а його шанси на успіх будуть зменшуватись. Тому, командування російських військ наразі докладає усіх зусиль для нарощування інтенсивності та розширення географії бойових дій з метою максимального виснаження наших військ, зриву підготовки резервів, недопущення переходу до активних наступальних дій", — переконаний Олександр Сирський.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок