Спалили вісім танків: ЗСУ на Покровському напрямку знищили російську колону

Спалили вісім танків: ЗСУ на Покровському напрямку знищили російську колону

ЗСу знищили танк
Російський танк, який знищили бійці 68 єгерської бригади на Покровському напрямку. Скріншот з відео 68 окрема єгерська бригада/Facebook

На Покровському напрямку оборони українські військові знищили колону російської техніки. Бійці 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша знищили вісім танків та вісім БМП.

Про це розповіли на Facebook-сторінці бригади.

Бронетанкову штурмову групу росіян бійці 68 бригади зупинили на Покровському напрямку.

"У результаті злагоджених дій воїнів, зокрема розвідників, артилеристів, протитанкістів, пілотів ударних дронів та саперів, було знищено 8 російських танків та ще 8 БМП!" — написали на сторінці 68 бригади.
Спалили вісім танків: на Покровському напрямку знищили російську колону
Скид з українського дрона падає на російську техніку на Покровському напрямку. Скріншот з відео 68 окрема єгерська бригада/Facebook

У офіційному Telegram-каналі оперативного стратегічного угруповування військ "Хортиця" уточнили, що того на Покровському напрямку українські військові знешкодили 242 російських окупантів вбитими та пораненими, знищили вісім танків, вісім бойових броньованих машин, дві артилерійські системи та чотири автомобілі.

Також пошкодили два танки та автомобіль.

Такі цифри знешкоджених окупантів та знищеної техніки на Покровському напрямку за добу у зведенні Генштабі вказували за 12 червня.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок