Такого не було від початку повномасштабного вторгнення: за добу РФ скинула на міста Донеччини 10 КАБів

Такого не було від початку повномасштабного вторгнення: за добу РФ скинула на міста Донеччини 10 КАБів

Обстріли Донеччина
Пошкоджений будинок внаслідок обстрілу армії РФ, Краматорськ, Донецька область, 29 травня 2024 рік. Фото: Суспільне Донбас/Артем Степанов

За минулу добу російські війська завдали понад двох тисяч ударів з різних артилерійських систем по лінії фронту та прифронтових населених пунктах Донеччини та скинули десять авіабомб по мирних містах. Такої кількості ударів не було від початку повномасштабного вторгнення.

Про це в ефірі телемарафону повідомив начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

"Обстановка в області нажаль дуже складна. Тільки за минулу добу ворог близько 2300 разів обстрілював Донеччину. Це як лінія фронту, так і майже вся прифронтова. Обстрілював всіма видами озброєння які в нього є. Тільки 10 авіабомб ворог скинув на Донеччину", — повідомив Вадим Філашкін.

За словами начальника, російські військові завдали ударів авіабомбами по населених пунктах

"На жаль саму величезну авіабомбу, півтори тонни це КАБ, ворог скинув на Олексієво-Дружківку. Дуже важкі наслідки, біля сотні будинків пошкоджені. Три зруйновані повністю. Загинуло три людини та 14 отримали поранення", — розповів Вадим Філашкін.

Філашкін зазначив, що це другий випадок, коли російські окупанти скинули півтора тону авіабомбу на населений пункт, та перший раз коли окупанти за одну добу скинули 10 КАБів по містах Донецької області.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок