Сили оборони не дають армії РФ просунутися за канал Сіверський Донець — Донбас

Сили оборони не дають армії РФ просунутися за канал Сіверський Донець — Донбас

ЗСУ на фронті
Український військовий на позиції. 117 ОМБр

Сили оборони намагаються не дати просунутися й не дати зайти армії РФ за канал Сіверський Донець — Донбас. Армія РФ хоче відкинути українських військових за канал, взяти Часів Яр та вийти на межі кордонів Донецької та Луганської областей.

Про це в ефірі нацмарафону "Єдині новини" повідомив речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин.

"Ворожа армія намагається вести обстріли позицій наших захисників. На ранок вже зафіксовані 442 обстріли. І за минулу добу всього по території ОСУВ "Хортиця" було здійснено ворогом майже 3700 обстрілів. На вчора 3400 обстрілів", — розказав підполковник.

За його словами, армія РФ не припиняє штурмувати й вести бої на Часовоярівському напрямку.

Речник розповів, що 18 травня російське військо пішло в лобову атаку до позицій українських військових поблизу Часового Яру.

"Ворог задіяв близько 20 одиниць бронетехніки. Спільними діями всіх Сил оборони було відбито цю атаку, колону техніки було знищено, частково ворога взяли в полон на цьому напрямку", — уточнив військовослужбовець.

За минулу добу, як розказав підполковник, на цьому напрямку військові РФ 1233 рази стріляли з мінометів й артилерії, водночас найбільша кількість обстрілів зафіксована зі сторони Іванівського.

Назар Волошин уточнив, що на ранок 19 травня зафіксовані 10 російських штурмів та 5 авіаударів по тому напрямку, внаслідок яких ліквідовані 55 окупантів, 114 військових РФ поранені, близько 20 одиниць озброєння та військової техніки РФ знищені.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок