Футбольні клуби "Динамо" та "Кривбас" провела акції #FreeMariupolDefenders

Футбольні клуби "Динамо" та "Кривбас" провела акції #FreeMariupolDefenders

#FreeMariupolDefenders
Футболісти доєданалися до акції Free Mariupol Defenders. Маріупольска міська рада

Футбольні команди "Динамо" та "Кривбас" доєдналися до акції присвяченої полоненим захисникам Маріуполя #FreeMariupolDefenders.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

Перед матчем 29-го туру VBET Ліги ФК "Динамо" та "Кривбас" взяли участь в акції #FreeMariupolDefenders. Спортсмени вийшли з великим плакатом на футбольне поле, щоб привернути увагу громадськості до полонених оборонців міста, які досі перебувають у полоні, повідомили у міськраді.

"Ми пишаємося та захоплюємося подвигом наших сміливих воїнів та сподіваємося на їхнє якнайшвидше звільнення та повернення додому до рідних", – додали у ФК "Динамо".

Оборона Маріуполя

Російські війська зруйнували Маріуполь Донецької області. Місто перебувало в блокаді армії РФ із початку березня 2022 року. Голова Донецької обласної військової адміністрації Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Українській владі вдалось верифікувати 33 тисячі людей, яких російські окупанти примусово вивезли з Маріуполя на окуповану територію Донеччини або у РФ. Мер Маріуполя Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%. Місто було захоплене росіянами у травні 2022 року.

16 травня 2022 року командир "Азову" Денис Прокопенко, який перебував на "Азовсталі", повідомив, що наказ вищого військового командування для збереження життів особового складу виконано. Після цієї заяви ЗМІ повідомили, що з території заводу "Азовсталь" у Маріуполі виїхало близько 10 автобусів з українськими військовими.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок