Прорив у Красногорівку: що сьогодні відбувається в місті та чи ліквідували окупантів

Прорив у Красногорівку: що сьогодні відбувається в місті та чи ліквідували окупантів

Доповнено
Красногорівка, вогнетривкий завод
Вогнетривкий завод в місті Красногорівка, Донецька область, 25 квітня 2024 рік. Telegram/Хортицький вітер

Українські військові повністю контролюють ситуацію в Красногорівці на Авдіївському фронті, де російська штурмова група прорвалась на завод на сході міста. Напередодні, 8 травня, в ОСУВ "Хортиця" розказали, що росіяни на сході міста прорвались на територію Красногорівського вогнетривкого заводу.

Про ситуацію в Красногорівці сьогодні в етері телемарафону "Єдині новини" розказав речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця".

"Російські військові, які були проривом штурмової групи на сході міста, заховались на території залишків Красногорівського вогнетривкого заводу і перебувають наразі у скрутному становищі. Вони позбавленні повністю постачання боєкомплектом і підтримкою бронетехніки. Наші ж воїни відрізали їм всі логістичні шляхи, взяли під контроль всю дорогу і підходять до заводу", — повідомив Волошин.

За його словами українські захисники стримують просування противника і вглиб міста, ситуація контрольована, місто перебуває повністю під контролем підрозділів 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.

Речник бригади Сергій Цехоцькій в етері телемарафону "Єдині новини" розказав, що українські захисники зреагували оперативно:

"В них там деяка група забігла на завод на сході цього населеного пункту, але ми вміло оперативно відреагували. Відрізали логістичні шляхи взяли під контроль всю дорогу, підходи до цього. Вчора уже по всім пабліках російським кричали, що Красногорівка уже захоплена, "сіра зона" і так далі. Ніякої "сірої зони", Красногорівка під нашим контролем".

За словами Цехоцького, за добу в районі населених пунктів Невельське, Красногорівка, Нетайлове, на нашій ділянці фронту, яку боронить 59-та бригада знищені понад 70 російських військових.

За словами Волошина, біля міста Красногорівка на Донеччині за минулу добу армія РФ 11 разів намагалась штурмувати позиції українських військових, тут також зафіксували 120 скидів з дронів. Армія РФ, додав речник намагається штурмувати місто невеликими групами.

Красногорівка мапа
Красногорівка на Авдіївському напрямку, східніше її розташоване селище Очеретине, частину якого вже захопили окупанти. Мапа DeepState . Мапа DeepState

"Час від часу ці поодинокі групи намагаються заходити на східні околиці Красногорівки на бронетехніці. Наші захисники вогнем артилерії та мінометів знищують всі їхні спроби та намагання ворога зайти в місто", — додав Волошин.

Загалом на цій ділянці Авдіївського фронту: від Красногорівки до Очеретиного армія РФ штурмує постійно, особливо інтенсивно атакує Невельське, Первомайське, Нетайлове, зауважив Волошин.

Наприкінці квітня російські військові запускали фейк щодо Красногорівки, тоді один окупант підняв російській прапор над вогнетривким заводом, його ліквідували, повідомляли в ОСУВ "Хортиця".

Що відомо про Красногорівку на Донеччині

Красногорівка розташована за понад 20 кілометрів північно-західніше від Авдіївки на Донеччині. До повномасштабного вторгнення у місті проживали понад 14 тисяч людей.

Співавтор: Ксенія Козлова

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок