В передмісті Часового Яру йдуть бої — командир батальйону

В передмісті Часового Яру йдуть бої — командир батальйону

Часів Яр, Донецька область, 21 березня 2024 року
Часів Яр, Донецька область, 21 березня 2024 року. Суспільне Новини/Олександр Магула

У Часів Ярі на Донеччині російських військових немає. Російська армія підійшла достатньо близько до міста, але наразі подальших просувань немає. Йдуть жорсткі бої в передмісті, відповідно в населених пунктах, які оточують саме Бахмут.

Про це розповів в ефірі "Апостроф TV" командир батальйону ударних безпілотних авіакомплексів "Ахіллес" 92-ї бригади Юрій Федоренко.

"Російські війська продовжують накопичувати свої сили в Бахмуті та в населених пунктах, які його оточують, щоб поповнювати втрати та додатково формувати додаткові штурмові групи та загони для проведення штурмів. Російські війська продовжують штурмувати Іванівське, але за останній тиждень армія РФ не має успіху. Також військові РФ намагались штурмувати Богданівку намагаються обійти з іншого флангу. Також намагаючись зрівняти лінію фронту російські війська продовжують штурмувати Кліщіївку та Андріївку. Без успіхів", — розповів командир батальйону.

За словами Юрія Федоренка, його підрозділ цієї ночі знищив дві штурмові групи й дві одиниці броньованої техніки РФ та вивели з ладу — сім одиниць.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок