Позов необґрунтований: Служба відновлення відповіла щодо ремонту мосту на Донеччині за 500 млн гривень

Позов необґрунтований: Служба відновлення відповіла щодо ремонту мосту на Донеччині за 500 млн гривень

Ексклюзивно
зруйнований обстрілами РФ міст, Донецька область
Зруйнований міст на Донеччині. Суспільне Донбас

Служба відновлення та інфраструктури у Донецькій надала відповідь щодо ремонту мосту на дорозі Добропілля-Лиман, який планують відновити за 500 мільйонів гривень. Слов’янська окружна прокуратура подала до суду позов і вимагає визнати закупівлю та договір із виконавцем робіт. У службі вважають позов необґрунтованим, водночас кошти на ремонт з держбюджету цьогоріч не виділили і роботи не розпочинали.

Про це Суспільному Донбас повідомили у відповідь на запит.

"Служба не визнає позову прокуратури, вважає його необґрунтованим та таким, що не підлягає задоволенню. Більш детальна позиція Служби була викладена у відзиві на позовну заяву, що міститься в матеріалах судової справи", — йдеться у відповіді.

Договір служба уклала у січні 2024 року після торгів у Prozzoro. Серед двох учасників обрали товариство з обмеженою відповідальністю, яке запропонувало більшу ціну.

Як повідомляла пресслужба облпрокуратури позов до Господарського суду Донецької області подали через те, що "замовник неправомірно відхилив пропозицію іншого учасника, який пропонував відремонтувати міст за суму, меншу на 19 млн грн ".

У Службі відновлення на питання, чому відхили цю пропозицію відповіли, що була "надана банківська гарантія забезпечення тендерної пропозиції, яка не відповідає умовам законодавства".

Водночас додали, що фінансування за вказаним договором не розпочали, кошти виконавцю не перераховували, роботи не виконували.

"На 2024 рік не виділені кошти з державного бюджету для виконання робіт з відновлення моста. Споруда зруйнована в результаті військової агресії російської федерації проти України, забезпечувала логістику через річку Сіверський Донець", — розказали Суспільному у Службі відновлення та розвитку інфраструктури області.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок