З Авдіївки вивезли 7 людей — керівник МВА Барабаш

З Авдіївки вивезли 7 людей — керівник МВА Барабаш

З Авдіївки вивезли 7 людей — керівник МВА Барабаш
. Дівчинка із голубами готується до евакуації. Фото: поліція Донеччини

Сьогодні, 12 квітня, з прифронтової Авдіївки Донецької області поліцейські евакуювали 7 людей, серед них — одну людину з інвалідністю. На 13 квітня на евакуацію записалися 10 людей.

Про це в прямому ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомив начальник міської військової адміністрації Віталій Барабаш. За його словами, нині у місті залишається 1812 людей.

"Сьогодні вивезли 7 людей, одну людину з інвалідністю. На завтра на евакуацію записалися 10 людей. Але можуть прийти не всі", — розповів він.

На жаль, як зауважив Барабаш, ситуація з евакуацією дітей не змінилася.

"Двоє дітей залишаються в Авдіївці. Їх шукають. Орієнтовно знаємо, де знаходиться одна дитина. Перевірили дві локації, де вони можуть переховуватись, залишилося ще два місця. Сподіваюся, що завтра знайдемо їх", — підкреслив він.

Що відомо про евакуацію дітей з Донеччини

4 квітня МінТОТ оголосив, що примусову евакуацію у Донецькій області запровадили у 21-му населеному пункті Донецької області, звідти із батьками мають вивезти 126 дітей, які проживають поруч з лінією фронту. До цього родини з дітьми примусово вивозили лише в Бахмуті та планували розпочати примусову евакуацію в 13 громадах, зокрема в Авдіївській та Очеретинській.

Рішення про примусову евакуацію дітей, коли батьки чи опікуни зобов'язані виїхати з небезпечного населеного пункту, приймає обласна військова адміністрація.

8 квітня поліція Донеччини повідомляла, що в Авдіївці двох дітей розшукали, але перемовини із батьками, які не хочуть виїжджати з міста, тривають. 9 квітня начальник Авдіївської МВА Віталій Барабаш повідомив, що дітей евакуювали разом із батьками. В місті, за його даними, лишається ще двоє неповнолітніх.

Читайте також

Дітей необхідно вивезти. У Слов'янську опікунів, що відмовляються від евакуації, позбавлять обов'язків — рішення комісії

Лишилось двоє. З населених пунктів Донеччини евакуювали родини з дітьми

Російські військові зруйнували два під'їзди багатоквартирного будинку в Авдіївці

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок