"Це горе треба проживати разом". У Дніпрі поховали волонтерку з Донецька, яка загинула під час удару по багатоповерхівці

"Це горе треба проживати разом". У Дніпрі поховали волонтерку з Донецька, яка загинула під час удару по багатоповерхівці

"Це горе треба проживати разом". У Дніпрі поховали волонтерку з Донецька, яка загинула під час удару по багатоповерхівці
. Фото: Суспільне Донбас

У Дніпрі поховали переселенку з Донецька Ольгу Усову, яка загинула під час влучення ракети у дев’ятиповерховий будинок. З 2018 року жінка була волонтером — безкоштовно надавала стоматологічні послуги військовим.

14 січня молода жінка разом зі своєю подругою Іриною Саламатенко йшли у тренажерний зал. Ворожа ракета вибухнула за спинами Ольги та Ірини. Обидві жінки загинули.

У Дніпрі ховають волонтерку, яка загинула під час російської атаки
Фото: Суспільне Донбас

"Ми живемо в сусідніх будинках. Коли відбувся вибух, перше, що я зробив, я зателефонував Ользі, але вже не було зв’язку. Зателефонував сину, він взяв, я говорю: "Вдома?" "Вдома". "Де мама?" "А мама пішла з тіткою Ірою". Ну, в мене все впало. Десь до восьми години шукали, а потім вже поїхали — важко чекали на дзвінок вдома. Куму зателефонував знайомий, який був там, й каже: я її бачу, вона лежить", — згадує колишній чоловік Ольги Едуард Усов.

У Ольги Усової залишився 8-річний хлопчик Зореслав. Батько каже, з дитиною нині працює психолог.

"Він сильний пацан, він тримається. Ми його готували. Ні, ні, тільки я дізнався, що дружина загинула, ми приїхали разом. Я — до сина, кум — до матері. Все розповіли. Ми будемо усі разом жити — й синочок, й мама, ще й моя мама приїде. Якось це горе треба проживати разом. Краще, спокійніше", — додає Усов.

З 2014 року Ольга Усова була переселенкою: виїхавши з Донецька, оселилась у Дніпрі. Жінка займалась волонтерською діяльністю, була стоматологинею у проєкті “Тризуб-2" та безкоштовно надавала стоматологічні послуги військовим. У 2018 році поїхала в Широкине на першу лінію лікувати морпіхів та нацгвардійців", — розповідає Едуард.

Що відомо про поранених у Дніпрі 14 січня жителів Луганської та Донецької області

Читайте також

Відновити паспорт, оформити матеріальну допомогу. Для потерпілих через ракетний удар по Дніпру відкрили штаб: адреса

"Я і кричала, і плакала". Дві історії людей, які врятувалися під час ракетного удару по багатоповерхівці Дніпра

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок