"Війна змінила плани у всіх". У Костянтинівському пологовому знизилась народжуваність

"Війна змінила плани у всіх". У Костянтинівському пологовому знизилась народжуваність

"Війна змінила плани у всіх". У Костянтинівському пологовому знизилась народжуваність
. Фото: Суспільне Донбас

Шість малюків з початку року народилися у Костянтинівському пологовому на Донеччині. Минулого року у пологовому допомогли народитися більш ніж 300 малюкам. За словами завідувачки пологового відділення Наталя Фіщенко, народжуваність знизилася не тільки тому, що багато жінок виїхали з прифронтової області.

"Частина жінок поїхала. А частина, які планували вагітність після 24 лютого, передумали. Війна змінила плани у всіх", — розповіла завідувачка пологового відділення.

Шість малюків з початку року народилися у Костянтинівському пологовому
Фото: Суспільне Донбас

Ця новонароджена дівчинка з’явилася на світ 8 січня. Ім‘я для неї батьки ще не обрали. Це шоста дитина жительки Торецька Анастасії. Після виписки вона з донькою повернеться додому.

"У нас зараз у місті жахливі обстріли. Мені восьмого числа стало погано, живіт став боліти. Викликала швидку і мене привезли сюди на початку дев'ятої ранку, й о 10:45 я народила. Через війну опинилася тут, і не у своєму місті народила", — розповіла жителька Торецька Анастасія.

З початку повномасштабного вторгнення армії РФ костянтинівський пологовий приймає пацієнтів і з інших міст: Торецька, Бахмута, Дружківки та Часів Яру.

"Для надання допомоги у нас все є. Ми забезпечені всім необхідним. Ми отримали гуманітарну допомогу від "ЮНІСЕФ", це — і памперси, і засоби догляду за новонародженими", — розказала Наталя Фіщенко.

Нині на обліку в лікарні — 80 вагітних.

Читайте також

Два ракетних удари: війська РФ обстріляли Костянтинівку та влучили у промислову зону

У Слов'янську живе 50 тисяч жителів. Чому люди повертаються

Сім ракетних ударів по Краматорську і два по Костянтинівці: армія РФ вночі обстріляла три громади Донеччини

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок