В Маріуполі на металургійному заводі перебуває не менше 2 тисяч цивільних — міська рада

В Маріуполі на металургійному заводі перебуває не менше 2 тисяч цивільних — міська рада

В Маріуполі на металургійному заводі перебуває не менше 2 тисяч цивільних — міська рада
. Польовий госпіталь "Азовсталь", фото: Маріупольська міська рада

В Маріуполі у госпіталі в одному з укриттів "Азовсталі" безперервно, 24 години під обстрілами російської армії, знаходяться мирні мешканці та військові. Про це повідомила Маріупольська міська рада.

Мерія додала, що на металургійному заводі перебувають не менше 2 тисяч цивільних — жінки, діти та літні люди, багато поранених. "Люди перебувають в антисанітарії та жахливих умовах. Без медикаментів. Катастрофічна ситуація з питною водою та їжею. Рятувати потрібно негайно", — йдеться в повідомленні міської ради.

Що відомо

  • За добу з Маріуполя було депортовано майже півтисячі людей — радник мера
  • У Маріуполі чоловіки змушені допомагати окупантам розбирати завали, аби не вмерти з голоду
  • Російські окупанти грабують маріупольські музеї. Експонати вони планують вивезти в окупований Донецьк, а найбільш цінні — до РФ.
  • Російські окупанти продовжують наносити бомбові удари по "Азовсталі" у Маріуполі, в якому знаходяться мирні жителі та українські військові. 26 квітня над заводом зафіксували стовп чорного диму.
  • 24 квітня російські диверсійні розвідувальні групи намагались зайти на територію заводу "Азовсталь", але їм це не вдалось.
  • У Маріуполі в Приморському районі російські окупанти проводять обшуки та зачистки. На вцілілих будинках, в яких вони планують розселяти своїх військових малюють "Z", а інші розграбовують.
  • У Маріуполя російські окупанти планують розселяти людей у вцілілих приватних будинках у Приморському районі міста.
  • В одному з селищ поблизу Маріуполя супутники зафіксували вже третю братську могилу, яку організували російські військові. Вона завдовшки понад 200 метрів.
  • Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%. При цьому 40% Маріуполя не підлягає відновленню.
  • У блокадному Маріуполі залишається ще близько 130 тисяч людей. Українській владі вдалось верифікувати 33 тисячі людей, яких російські окупанти примусово вивезли з Маріуполя на окуповану територію Донеччини або у РФ.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок