Росія переміщує кадрових військових на окуповані території – розвідка

Росія переміщує кадрових військових на окуповані території – розвідка

Росія переміщує кадрових військових на окуповані території – розвідка
. Фото ілюстративне / УНІАН

Росія під прикриттям переміщує нових кадрових військових на окуповані території Донеччини та Луганщини.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Переміщення кадрових військових ЗС РФ здійснювалось під прикриттям планових заходів бойової підготовки. Таким чином окупанти доукомплектували з'єднання частин першого та другого армійських корпусів.

"Контроль комплектування військовослужбовцями підрозділів та перевірку виконання інженерно-фортифікаційних робіт на передових позиціях з’єднань і частин російських окупаційних військ здійснює комплексна комісія ЗС РФ", – додали у повідомленні.

Що відомо

  • За інформацією Головного управління розвідки, війська російських окупаційних сил приведені у найвищих ступені бойової готовності.
  • Бойовики самоназваної "ДНР" уранці 3 березня заявили, що отримали дозвіл на ведення "упереджувального вогню на знищення". Про це йдеться у заяві на підконтрольному бойовикам сайті так званої народної міліції "ДНР". Водночас у штабі Операції об'єднаних сил Суспільному повідомили, що дотримуються режиму припинення вогню.
  • Генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що обстріли на фронті активізувались після рішень РНБО про санкції за фінансування тероризму.
  • 19 лютого Рада національної безпеки і оборони ухвалила санкції на три роки проти 19 юридичних та 8 фізичних осіб. До списку, зокрема, потрапили голова політради ОПЗЖ Віктор Медведчук та його дружина, телеведуча Оксана Марченко. Санкції були введені за фінансування тероризму.
  • У СБУ заявили, що рішення РНБО про введення нових санкцій ґрунтується на матеріалах розслідувань спецслужби.
На початок