Мешканців частини квартир багатоповерхівки, куди влучив дрон РФ, відселять. Який технічний висновок щодо стану будинку

Мешканців частини квартир багатоповерхівки, куди влучив дрон РФ, відселять. Який технічний висновок щодо стану будинку

дрон, багатоповерхівка
Зруйновані через влучання дрона РФ поверхи будинку в Дніпрі. Фото: Юрій Тинний/Суспільне Дніпро

Мешканців 18 квартир багатоповерхівки у Дніпрі, куди в ніч на 23 лютого влучив дрон армії РФ, відселять. З міського бюджету їм виділять гроші на тимчасову оренду житла.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив міський голова Борис Філатов.

За словами посадовця, згідно з технічним звітом фахівців у вцілілій частині будинку стан комунікацій дозволяє "закільцювати" воду, опалення, електрику та газ. Тож мешканці тих осель зможуть залишитися у себе.

Він також зазначив, що з огляду на те, що будинок цегляний, є хороші шанси швидко відбудувати зруйновані секції та повернути людям квартири.

Що відомо про влучання дрона по багатоповерхівці Дніпра 23 лютого 2024 року

  • У ніч на 23 лютого військові РФ атакували Дніпро ударними дронами. Один з них влучив у багатоповерхівку. Вісім людей поранено, з них двоє перебувають у лікарні у стані середньої тяжкості.
  • Внаслідок вибуху виникла пожежа, яку загасили. На восьмому та дев’ятому поверхах будинку повністю зруйновані три квартири, ще дві пошкоджені. Також зачепило автомобілі, припарковані у дворі.
  • З-під завалів дістали тіло чоловіка. Станом на 16:45 23 лютого відомо про одного загиблого та вісьмох поранених, двоє людей — у стані середньої тяжкості в лікарні.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок