Будинки, школи, лікарня. У Дніпрі відновили теплопостачання житломасиву, що постраждав від удару армії РФ

Будинки, школи, лікарня. У Дніпрі відновили теплопостачання житломасиву, що постраждав від удару армії РФ

Школа, тепло, Дніпро
Ілюстративне фото. Суспільне Дніпро

У Дніпрі відновили теплопостачання житломасиву Придніпровський, який залишилися без опалення після удару армії РФ. Про це повідомив міський голова Борис Філатов.

За його словами, зокрема, подали тепло в будівлі п'ятьох шкіл, які переводили на дистанційне навчання. Їхню роботу у звичному режимі планують відновити з понеділка, 19 лютого.

"Сподіваємося, що приміщення шкіл № 129, 136, 98, 11, 27 та НВК №57 встигнуть добре прогрітися і в понеділок діти повернуться за парти. Філія 16-ї лікарні також працюватиме, як і раніше", — зазначив він.

За інформацією керівника обласної державної адміністрації Сергія Лисака, тепло довелося відновлювати після удару дронами, який російські солдати вчинили в ніч проти 13 лютого, вразивши енергетичну інфраструктуру регіону. Найбільше постраждав саме житловий масив Придніпровський.

"Ремонтники працювали без зупину. Поступово опалення повернули до будинків. Вже прогріваються класи у тамтешніх школах та лікарня", — написав посадовець.

Водопостачання на житломасиві поновили ще в першу добу після удару.

Що відомо про обстріл Дніпра у ніч на 13 лютого

У ніч на 13 лютого армія РФ атакувала Дніпропетровщину безпілотниками. Сили ППО знищили 10 дронів над Дніпровським районом. Є влучання по енергетичному та інфраструктурному об'єктах у Дніпрі. Там виникли пожежі, які загасили рятувальники.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок