Криворізькі рятувальники отримали від норвезьких колег пожежні авто та інструмент

Криворізькі рятувальники отримали від норвезьких колег пожежні авто та інструмент

Криворізькі рятувальники отримали від норвезьких колег пожежні авто та інструмент
. Криворізька міська рада

Рятувальники Кривого Рогу отримали пожежні авто, аварійно-рятуальний інструмент та обмундирування з Норвегії. Про це йдеться на сайті Криворізької міської ради.

"Ми передали рятувальникам бронежилети, паливо, обмундирування, респіратори, забезпечили резервом сухпайків. До цього процесу почали долучатися й іноземні організації. Кривий Ріг отримав пожежну техніку та спецодяг. Це дуже важливо, тому що тепер ми займаємося безпекою не лише міста та Криворізького району, а й звільненими селами Херсонщини", - розповів начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

До загону криворізьких рятувальників з Норвегії прибули автомобіль спеціального призначення для складних пожеж, обладнаний установками порошкового, водяного та пінного пожежогасіння, автомобіль підвезення води, пожежні автомобілі першої допомоги та аварійно-рятувальний автомобіль.

Також криворізькі рятувальники отримали аварійно-рятувальний інструмент, засоби пожежогасіння та обмундирування.

Начальник Криворізького районного управління ГУ ДСНС України Олег Січкарук зазначив, що всі підрозділи державної служби з надзвичайних ситуацій Кривого Рогу приведені у посилений варіант несення служби.

За його словами, під час війни рятувальники не лише ліквідовують пожежі, а й займаються знищенням вибухонебезпечних предметів.

Читайте також

- "Дух наш незламний": рятувальник із Полтавщини Ігор Гетало, який отримав поранення у Дніпрі

- “Мусив зробити все правильно”. Рятувальник з Дніпра розказав про роботу ДСНС у Харкові

- Рятувальники Дніпропетровщини застерігають мешканців щодо небезпеки мін та снарядів

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок