Зніматимуть менше, але якісніше: у Disney переглянуть кількість прем'єр після кількох невдалих прокатів їхніх стрічок

Зніматимуть менше, але якісніше: у Disney переглянуть кількість прем'єр після кількох невдалих прокатів їхніх стрічок

Disney перегляне підхід до випуску стрічок, зменшивши їх кількість
Кадр із фільму "Дедпул і Росомаха". скриншот із трейлера

Disney планує випускати менше фільмів (включно з фільмами Marvel) і "більше зосереджуватися на якості" після кількох гучних провалів у прокаті.

Про це 7 травня розповідає The Guardian.

Генеральний директор Disney Боб Айгер заявив, що компанія нарешті відходить від "пережитку, фактично, бажання в минулому збільшити обсяги виробництва".

Серія нещодавніх великобюджетних фільмів Disney, як-от "Марвели", "Індіана Джонс і реліквія долі", "Бажання" та "Маєток з привидами", минулого року зазнала невдачі, тому майбутнє Marvel було гарячою темою в індустрії.

Тому Айгер припускає, що компанія не випускатиме стрічки щокварталу, а робитиме їх справжньою подією для шанувальників.

"Я наполегливо працюю зі студією над тим, щоб зменшити обсяги виробництва і більше зосередитися на якості. Це особливо стосується Marvel", — сказав він.

Видання вважає, що ця заява не вплине на поточні плани компанії. У найближчі місяці на екрани вийдуть "Думками навиворіт 2" від Pixar, "Моана 2" та "Дедпул і Росомаха" від Marvel. Ще один сиквел, "Королівство планети мавп", вийде на екрани кінотеатрів уже 9 травня.

Але це вплине на плани у наступні роки.

Зокрема, Айгер повідомив, що обсяги зменшуватимуть поступово: перейдуть до двох серіалів на рік замість чотирьох та двох чи трьох фільмів максимум на рік.

"І ми наполегливо працюємо над тим, щоб стати на цей шлях, у нас є кілька хороших фільмів у 25-му році, а потім ми прямуємо до нових "Месників"Премʼєра "Месники: Династія Канг" запланована на 2026 рік, яких ми дуже чекаємо".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок