Disney+ об’єднають із Hulu та спортивним каналом ESPN, щоб зробити стримінгову платформу універсальною

Disney+ об’єднають із Hulu та спортивним каналом ESPN, щоб зробити стримінгову платформу універсальною

Про платформу Disney+
Гендиректор Disney розповів про зміни стратегії компанії, та чого чекати від Disney+ згодом. Фото: AP Photo/Jenny Kane, File

Гендиректор Disney Боб Айгер розповів, що планує зробити стримінговий сервіс Disney+ універсальним та об'єднає його з іншою платформою — Hulu. У 2025 році до Disney+ доєднається спортивний мовник ESPN.

Про це він повідомив у інтерв'ю CNN.

Айгер неодноразово наголошував, що пріоритетом компанії мають бути розваги аудиторії. "Наша головна місія має полягає в тому, щоб розважати, а потім за допомогою наших розваг продовжувати позитивно впливати на світ", — сказав Айгер під час дзвінка з питань прибутків минулого року.

Щодо стратегії потокового мовлення: Айгер перебрав повний контроль над HuluАмериканський потоковий VOD-сервіс, що повністю контролюється і належить The Walt Disney Company. у великій угоді з Comcast. Минулого тижня Disney об'єднав сервіс із Disney+, помістивши обидві бібліотеки в одну програму.

Тим часом Айгер спостерігав за звільненням 7000 працівників у 2023 році. Його метою стало скорочення витрат і підвищення прибутку.

Під час останнього звіту про прибутки в лютому Айгер пояснив різке зростання прибутку скороченням витрат і повторив свою мету "перетворення стримінгу на прибутковий бізнес, що розвивається".

Про плани на ESPN: Айгер підкреслив, що він "зосереджений на зміцненні ESPN в майбутньому". У лютому він оголосив, що послуга прямої трансляції спортивної мережі буде доступна до осені 2025 року нарешті, давши акціонерам чіткий графік надання послуги, яку він рекламував як "єдиний магазин" для фанатів спорту.

У середу Айгер заявив, що його окрему службу ESPN також буде інтегровано в Disney+ вже наступного року.

Про Disney+ 

Це американський інтернет-сервіс від Walt Disney Direct-to-Consumer & International, що фокусується на контенті від Walt Disney Studios та Walt Disney Television, а також транслює контент від Disney, Pixar, Marvel, Lucasfilm, National Geographic та 20th Century Fox.

Платформа запрацювала у 2019 році, щороку розширяє перелік країн, яким надає доступ. Однак наразі Україна не має доступу ані до Disney+, ані до Hulu.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок