Студія Marvel оголосила акторський склад "Фантастичної четвірки" 2025 року

Студія Marvel оголосила акторський склад "Фантастичної четвірки" 2025 року

Студія Marvel оголосила акторський склад "Фантастичної четвірки" 2025 року
Новий акторський склад "Фантастичної четвірки". Фото: Marvel

Кіностудія Marvel 14 лютого повідомила, хто увійде до акторського складу нової "Фантастичної четвірки".

Головні ролі в супергеройській стрічці зіграють:

  • Педро Паскаль у ролі Ріда Річардса;
  • Ванесса Кірбі — Сьюзен Сторм, також відома як "Жінка-невидимка".
  • Ебон Мосс-Бахрах, що втілить на екрані Бена Грімма;
  • Джозеф Квінн, що виконає роль Джонні Шторма ("Людина-смолоксип").

Режисером став Метт Шекман, який уже знімав для Marvel серіал "ВандаВіжен". Подробиці сюжету поки невідомі.

Вихід на екрани "Фантастичної четвірки" запланований на 25 липня 2025 року.

Що відомо про "Фантастичну четвірку"

"Фантастична четвірка" — це вигадана команда супергероїв з коміксів американського видавництва Marvel Comics, яку створили Стен Лі та Джек Кірбі у 1961 році. Вперше команда з'явилася у коміксі The Fantastic Four, випуск 1.

У коміксах "Фантастична четвірка" — це астронавти, яких перевтілили в супергероїв після того, як вони потрапили під вплив космічних променів у космосі. Містер Фантастик (Рід) отримав здатність розтягувати своє тіло до неймовірної довжини. Сью, його подруга, може маніпулювати світлом, щоб стати невидимою та створювати потужні силові поля. Джонні, брат Сью, може перетворити своє тіло на вогонь, який дає йому здатність літати. А Бен, найкращий друг Ріда, повністю перетворюється на Істоту з гігантськими помаранчевими брилами замість тіла.

Раніше "Фантастична четвірка" не була частиною кіновсесвіту Marvel. Натомість права на екранізацію належали компанії 20th Century Fox, яка випустила три фільми з цими персонажами. "Фантастична четвірка" та "Фантастична четвірка: Сходження Срібного Серфера" вийшли на екрани у 2005 та 2007 роках відповідно. "Людину-смолоскипа" тоді зіграв Кріс Еванс, який пізніше здобуде популярність завдяки ролі Капітана Америки у всесвіті Marvel.

У 2015 році Century Fox спробувала перезапустити франшизу, але, як пише видання Variety, стрічка провалилася в касових зборах та стала об'єктом нищівної критики. У цій версії одну з ролей зіграв Майкл Б. Джордан, пізніше він зіграв антагоніста у фільмі "Чорна пантера" від Marvel.

Чотири роки по тому, у 2019-му, Disney придбав 21st Century Fox, повернувши персонажів до Marvel Studios. Вперше Marvel спробувала ввести персонажів "Фантастичної четвірки" до свого всесвіту у фільмі "Доктор Стрендж: У мультивсесвіті божевілля", там також з'явився персонаж "Людей Ікс", які теж тепер належать Marvel.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок