Пісні Тейлор Свіфт повернулися в TikTok, попри конфлікт соцмережі з лейблом

Пісні Тейлор Свіфт повернулися в TikTok, попри конфлікт соцмережі з лейблом

Пісні Тейлор Свіфт повернулися в Tiktok
Тейлор Свіфт. Фото: АР/Toru Hanai

Пісні американської співачки Тейлор Свіфт повернулися в TikTok попри те, що Universal Music Group та соцмережа не повідомляли про поновлення контракту. Уже за тиждень Свіфт випустить новий альбом.

Про це повідомляє Variety.

У лютому та березні з TikTok видалили мільйони пісень, зокрема Тейлор Свіфт, Біллі Айліш, Дрейка. Universal Music Group та TikTok не дійшли згоди щодо виплат за записи, які згенерував штучний інтелект із використанням матеріалів UMG. Окрім того, Universal заявила, що TikTok не видаляв вчасно контент, порушуючи авторські права лейбла.

Станом на 11 квітня такі пісні як You Belong With Me, Lover, Cardigan, Mirrorball, Fearless (Taylor’s Version), Cruel Summer, Cardigan, Style (Taylor’s Version), Is It Over Now? (Taylor’s Version), The Man і ME!, доступні в TikTok, щоб користувачі могли додавати їх до своїх відео.

Достеменно невідомо, чому саме повернули пісні Свіфт. Як пише Variety, TikTok міг укласти окрему угоду зі Свіфт, оскільки вона володіє оригіналами пісень (masters). Хоча її музику з 2020 року розповсюджує UMG, а видалення пісень з соцмережі стосувалося всіх артистів, які співпрацюють із цим лейблом.

19 квітня Тейлор Свіфт випускає свій новий альбом — The Tortured Poets Department. Ймовірно, вона співпрацює з TikTok для його просування, як робила це з попереднім альбомом Midnights.

Представник TikTok відмовився від коментарів щодо повернення пісень співачки. А представники Тейлор Свіфт та лейбла не відповіли на запити журналістів.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок